Youtube Yıldızı Oasis'te Hayranları İle Buluşacak

Son şarkısı “Alışırlar” ile Youtube’da kısa sürede trendler listesine giren ve sosyal medyada çok konuşulan genç yıldız Alper Erözer, 9 Temmuz Salı günü, saat 20.30’da Bodrum’da ilk kez hayranlarıyla buluşacak.

Youtube Yıldızı Oasis'te Hayranları İle Buluşacak
Alper Erözer, 9 Temmuz Salı günü, saat 20.30’da Bodrum’da ilk kez hayranlarıyla buluşacak

Son şarkısı “Alışırlar” ile Youtube’da kısa sürede trendler listesine giren ve sosyal medyada çok konuşulan genç yıldız Alper Erözer, 9 Temmuz Salı günü, saat 20.30’da Bodrum’da ilk kez hayranlarıyla buluşacak. “Alışırlar” şarkısını ilk kez seslendirecek olan Erözer, aynı gün doğum gününü hayranları ile Oasis Sahne’de coşkuyla kutlayacak.

Bodrum’un vazgeçilmez yaşam merkezi Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde, Türkiye’nin en genç starı Alper Erözer, 9 Temmuz Salı günü, saat 20.30’da konser gerçekleştirecek. Erözer, en son çalışması olan yeni rap single şarkısını Oasis Sahne’de hayranlarıyla birlikte ilk kez söyleyecek ve konserin yanı sıra 15. yaş gününü de sevenleriyle birlikte Oasis’te kutlayacak. 

Erken yaşta oyunculuk kariyerine başlayan Alper Erözer, 2017 yılından bu yana çıkardığı çeşitli single çalışmalarını seslendirmeye devam ediyor. 5. Altın 61 Ödülleri’nde yılın parlayan sanatçısı, Kelebek Çocuklar Derneği 1. Kelebek Ödülü, yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödülü ve 2. Datça Altın Badem Ödülleri’nde yılın umut vadeden sanatçısı ödüllerinin sahibi olan Erözer, hızlı adımlarla şöhret basamaklarını tırmanmaya devam ediyor.

Bodrum’da ilk kez sahne alacak Alper Erözer, dansçıları ile birlikte sahnede görsel bir şölen yaşatacak. Erözer, gerçekleştireceği keyifli konser sonrasında doğum günü pastasını kesecek ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çekilecek.