Ünlü Turizmci Yaşam Savaşı Veriyor!..

Bodrum iş dünyasının yakından tanıdığı isimlerden biri olan turizmci Ahmet İhsan Özatacan, yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle intihar girişiminde bulunarak yaşamına son vermek istedi.

Ünlü Turizmci Yaşam Savaşı Veriyor!..

Bodrum iş dünyasının yakından tanıdığı isimlerden biri olan turizmci Ahmet İhsan Özatacan, yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle intihar girişiminde bulunarak yaşamına son vermek istedi. Hayati tehlikesi devam eden Özatacan'ın tedavisi Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam ediyor.

Bodrum’da uzun yıllar Club Müsgebi ve Önderhan otellerini işleten, özellikle Fransız pazarına yönelik seyahat acentası faaliyetleriyle turizm ve iş dünyasının yakından tanıdığı Ali İhsan Özatacan yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle girdiği bunalım sonucu önceki gün Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki işyerinin bahçesinde av tüfeği ile göğsüne ateş ederek intihar girişiminde bulunmuştu. Hayati tehlikesi süren Özatacan Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildi.

AV TÜFEĞİYLE GÖĞSÜNE ATEŞ ETTİ!..

Olay, 3 Aralık günü saat 12:00 sıralarında Aydın’ın Kuşadası ilçesinde meydana geldi. Acente sahibi ve otel işletmecisi Ahmet İhsan Özatacan, iş yerinin bahçesinde av tüfeğini göğsüne dayayarak intihar girişiminde bulundu. Bir süredir ağır ekonomik sıkıntı içinde olduğu öğrenilen turizmci iş adamı Ahmet İhsan Özatacan (69) intihar girişiminde bulundu. Edinilen bilgilere göre; maddi sıkıntı içinde olan Turkuaz seyahat acentası sahibi Ahmet İhsan Özatacan, işyerinin bahçesinde göğsüne dayadığı av tüfeğini ateşleyerek yaşamına son vermek istedi. Vücuduna isabet eden saçmalar yüzünden ağır yaralanan ve çok kan kaybeden Özatacan, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ameliyata alınan duayen turizmcinin mide, akciğer ve karaciğerine isabet eden saçmalar nedeniyle çoklu organ yaralanmasının bulunduğu öğrenildi. 

Yoğun bakımda tutulan ve uyutulan Ahmet İhsan Özatacan, ileri tetkik ve tedavi için Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.