Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren Genç Kadın Toprağa Verildi

Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren Genç Kadın Toprağa Verildi

Bodrum’da motosikletiyle geçirdiği kaza sonrası feci şekilde can veren 38 yaşındaki Meral Bacınoğlu’nun cenazesi toprağa verildi. Bacınoğlu’nun Aralık ayında da yine motosikletiyle talihsiz bir trafik kazası geçirdiği öğrenildi. 

Ortakent Kerem Aydınlar Camiinde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Ortakent Mezarlığı’na defnedilen merhum emekli Başkomiser Hüseyin Avni Bacınoğlu’nun kızı Meral Bacınoğlu’nun cenaze törenine ablası ile erkek kardeşi, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, yakınları ve polisler katıldı.

Geçtiğimiz Aralık ayında da motosikletiyle Severcan Caddesi’nde ilerlerken, devrilen telefon direğinin kablosuna boynu takılarak kaza yapan Bacınoğlu’nun kaza sonrasında uzun süre tedavi gördüğü öğrenildi. Kazanın ardından bazı yakınlarına bir daha motosiklet kullanmayacağı yönünde beyanlarda bulunduğu öğrenilen Bacınoğlu, dün motosikletiyle bir marketten alışveriş yaptıktan sonra caddeye çıktığı sırada beton mikseriyle yaşanan kazada feci şekilde can verdi.

Bodrum’da bazı sivil toplum kuruluşlarının yardım projelerinde de yer alan Meral Bacınoğlu’nun hiç evlenmediği ve bir süredir iş aradığı öğrenildi.