Tayini Çıkan Hakim ve Savcılara Veda Yemeği

2019 Yılı Adli Yaz Kararnamesi ile Bodrum'dan tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi

Tayini Çıkan Hakim ve Savcılara Veda Yemeği

2019 Yılı Adli Yaz Kararnamesi ile Bodrum'dan tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi. 

Bitez Mahallesi’ndeki bir otelde gerçekleştirilen veda yemeğine Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu, Bodrum Sahil Güvenlik Komutanı Binbaşı Süleyman Ercan, Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Serhat Işık, Muğla Barosu Bodrum Temsilcisi Av. Cavidan Karaöz Özyiğit ile hakimler, savcılar, adliye personeli ve avukatlar katıldı. 

Etkinlikte İzmir C.Savcılığına Atanan Ufuk Abbas Ulutürk, İzmir Karşıyaka Başsavcı Vekilliğine atanan Bülent Dinçel, Trabzon Bölge Adliye Mah. C.Savcılığına atanan Ercan Türkol ve Siverek C.Savcılığına atanan Oktay Çintemin ile Bodrum'da hakim olarak görev yaparken Trabzon Bölge Adliye Mah. Daire Başkanlığına atanan Dilek Tunç Türkol, Diyarbakır Ağır Ceza Mah. Başkanlığı’na atanan Recep Sinan Yurttutan, İzmir Hâkimliğine atanan Ceyda Kadakal ve Onur Kadakal'a teşekkür plaketleri verildi. 

Gecede bir konuşma yapan Kaymakam Bekir Yılmaz, vedaların hüzünlü olduğunu belirterek “Ben tayini çıkan tüm savcı ve hakim arkadaşlarımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Yeni görev yerlerinde aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, güzel yıllarda diliyorum. Yeni gelen arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da “Bodrum Adliyesi, inanın adaletin gülen yüzü. Herkes rahatça gidip sıkıntısı, problemiyle ilgili sizlerden destek görüyor. Sizlerin Bodrum halkına verdiğiniz bu güven, samimiyet ve ayrıca dağıttığınız adalet için teşekkür ediyorum” dedi. 

Bodrum Adliyesi’nden tayini çıkan hakim ve savcılar da gecede birer veda konuşması yaptı.