Servis Mevzuatına Göre Üretildi!

Helvacıoğlu Bodrum’da gerçekleştirilen etkinlikle yeni Ford 440 E Camlı Van modelinin tanıtımı yapıldı. 

Servis Mevzuatına Göre Üretildi!

Helvacıoğlu Bodrum’da gerçekleştirilen etkinlikle yeni Ford 440 E Camlı Van modelinin tanıtımı yapıldı. 

Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren Helvacıoğlu Ford Bayii Bodrum Şubesi’nde 440 E Camlı Van okul paketli araçların tanıtımı yapıldı. Mevcut yönetmeliklere uygun olarak üretilen aracı katılımcılar yakından inceledi. Donanımları ve şıklığı ile beğeni toplayan aracın okul, servis ve şehir içi taşımacılığında biçilmiş kaftan olduğu ifade edildi. 

Helvacıoğlu Ford Bayii Bodrum Şube Satış Müdürü Enver Kasal, araç ile ilgili Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bizim amacımız şoför esnafımıza 440 E Camlı Van modelini hem okul paketli, hem servis paketli, hem de turizm paketli olmak üzere bu araçları tanıtmak. Araçlarımız şu andaki tüm yönetmeliklere uygun olarak üretilmiştir. Hem okul taşımacılığı hem servis taşımacılığında hem de şehir içi taşımacılığında kullanılmak üzere tüm yönetmeliklere uygundur. Bu araçların tanıtımı için toplandık. Kullanıcıların beğenisine sunduk.”

Okul taşıtlarındaki yönetmeliklerin önemli olduğuna dikkati çeken Kasal, “Bunları şu anda devlet de çok fazla irdeliyor. Çünkü birçok özellikle ve güvenlik önlemlerinin olması gerekiyor. Bu aracımız bu özellikleri tamamen taşıyan bir araç olarak üretildi” diye konuştu. 

Helvacıoğlu Ford Bayii Dış Koordinatörü Cenk Kalkan ise Helvacıoğlu’nun Muğla’da 4 noktada hizmet verdiğini dile getirerek, “Tüm Ford müşterilerine, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hem satış, hem satış sonrası servis, yedek parça, kasko hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz satış ve satış sonrasında tüm müşterilere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor. Ülkemizdeki otomotiv sektöründeki düşüş bizim gibi otomotiv firmalarını da çok etkiledi. Dolayısıyla en iyi araçları üretip müşteri beklentilerini karşılamak birinci önceliğimiz oldu. Bu anlamda da 440 E Camlı Van aracımız 170 beygir, 6 ileri vites, Euro 6 standardı ile üretildi. Şu andaki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde. Aracımızda 3 yıl sınırsız kilometre garantisi ile müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu araçlar yeni güvenlik özellikle ile ön plana çıkıyor. Bu araçlar öğrenci güvenliğini ve konforunu sağlamak için en üst teknoloji ile donatıldı. Şerit takip sistemi, park sensörleri, Ford’un artık klasikleşmiş Ford SYNC sistemi, bluetooth sistemi, ön cam rezistansı, gibi özellikle aracımızda bulunmaktadır. Bunun yanında yeni Ranger aracımızı da müşterilerimizin beğenisine sunduk.”