Muhtardan Hırsızlara Sitem!

Koyunbaba Halk Plajı’ndan teknesi çalınan mahalle muhtarı Yılmaz Çinçik, tepkisini sosyal medyadan dile getirdi.

Muhtardan Hırsızlara Sitem!

Koyunbaba Halk Plajı’ndan teknesi çalınan mahalle muhtarı Yılmaz Çinçik, tepkisini sosyal medyadan dile getirdi. Çinçik, hırsızlara sosyal medyadan “Çalmana gerek yoktu. İsteseydin beraber gezerdik” diye seslendi. 

Gümüşlük Koyunbaba Mahallesi Muhtarı Yılmaz Çinçik’in 3.75 boyundaki teknesi, kimliği henüz belirsiz kişi veya kişilerce Koyunbaba Halk Plajı’ndan çalındı. Durumu öğrenen Yılmaz Çinçik, jandarmaya başvurdu. Ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Muhtar, “3,75 boyunda beyaz renkte teknem, Koyunbaba halk plajından bugün öğlen saatlerinde çalınmıştır. Gören ya da duyanların tarafıma ya da jandarmaya haber vermeleri rica olunur. Çalan sivri zekalı arkadaş, çalmana gerek yoktu. İsteseydin beraber gezerdik” dedi. 

Konu ile ilgili Kent Haber’e de açıklama yapan Yılmaz Çinçik, “Sabah saatlerinde sahilde yürüyüş yaptım. Tekne yerindeydi. Öğleden sonra bir telefon geldi, teknemin yerinde olmadığını öğrendim. Hemen jandarmaya başvurdum. Araştırıyorlar. Ama bizim mahallede MOBESE kameraları yetersiz. Arttırılması gerekiyor” dedi.