Motosiklet Tutkunları Buluşuyor

Motosiklet Tutkunları Buluşuyor

Cruise Custom Chopper Festival 2019 Bodrum, 10-11-12 Ekim 2019 günlerinde gerçekleşiyor.

Öncülüğünü Türk Chopper Motosiklet Kulübünün yaptığı festivalin bu sene 11. yılı. Bundan önce Foça, Denizli, Gümüldür bölgelerinde yapılan festival için bu sene Bodrum seçildi. Festivalin amacının tüm iki teker sevdalılarının bir araya gelerek kaynaşması, dostlukların pekiştirilmesi ve anıların yad edilmesi olarak ifade ediliyor.

Türk Chopper Motosiklet Kulübü koçu Hilmi Geçin “CCC FEST uluslararası bir festival özelliği taşımakta olup, festival kapsamında Akyarlar Clup Marma Otel içinde otel ve çadır konaklaması yapılacaktır. Festival Bodrumlulara da açık olacak. Festivale katılanlar gündüz çeşitli yarışmalar, DJ performansları, deniz, güneş, plaj voleybolu turnuvaları ile renklenecek, akşamları ise canlı müzik konserleri ile büyülü Bodrum akşamları yaşayacaklar. Gece 24’e kadar sürecek açık hava konserleri sonrası dileyenler otelden kalkacak servisler ile Bodrum merkeze inecek ve eğlenmeye devam edebileceklerdir. Otele dönüş yine servisler ile gerçekleşecektir” dedi.

BODRUM KADEMESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLDİ

“Amaç CCC Fest’i Bodrum ile bütünleştirmek ve her geçen senede organizasyon katılımını artırmaktır” diye konuşan Geçin “Bodrum Festivali Türk Chopper Bodrum kademesi tarafından organize edilmiştir. Türk Chopper Motorsiklet Kulübü kuruluşu İzmir merkezli olmakla, zaman içinde toplamda 35 ayrı ilde (kademede) örgütlenmiştir. Her kademe kendi içinde bağımsız olarak kurulmuştur. Bu anlamda Türk Chopper Motosiklet Kulübü bugün itibari ile büyük bir aile halini almıştır” dedi.

Motosiklet sevgisini geniş kitlelere yaymayı, emniyetli motosiklet kullanımını teşvik etmeyi, motosiklete gönül vermiş insanları bir araya getirmeyi hedefleyen bu festival 10-11-12 Ekim tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.

Cruıse Custom Chopper Festival 2019 Bodrum ile ilgili bilgi almak ve başvuru için 0533-3033135 telefonu arayabilirsiniz…