L200 Crawler, İlgi Odağı Oldu...

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen “Bodrum Oto Show”da 3 kişinin konaklayabileceği bir yaşam alanı şeklinde tasarlanan Mitsubishi L200 Crawler, ilgi odağı oldu. 

L200 Crawler, İlgi Odağı Oldu...
Mitsubishi'nin pick-up modeli “L200 Crawler” ilgi odağı oldu

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen “Bodrum Oto Show”da 3 kişinin konaklayabileceği bir yaşam alanı şeklinde tasarlanan Mitsubishi L200 Crawler, ilgi odağı oldu. 

Otomotiv sektörüne katma değer sağlamak ve bölge halkına otomotiv dünyasının yeniliklerini bir arada sunmak amacıyla Otolife Dergisi tarafından düzenlenen “Bodrum Oto Show” 7’nci kez gerçekleştirildi. Bodrum Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinlikte, meydandan geçen yerli ve yabancı turistler farklı markaların araçlarını yakından inceledi. 

“7. Bodrum Oto Show” hakkında Kent Haber’e bir açıklama yapan Otolife Dergisi İmtiyaz Sahibi Volkan Dizer, “Artık geleneksel hale geldi. Bu yıl katılan markalarımız farklı konseptlerde yer aldılar. Güzel, farklı araçlarımız var. Ayrıca her olduğu gibi kampanyalar da mevcut. Bodrum halkı da her zamanki gibi gayet ilgili. Organizasyon güzel geçiyor” dedi. 
 
Etkinlikte Mitsubishi'nin pick-up modeli “L200 Crawler” ilgi odağı oldu. İçerisinde 3 kişinin konaklayabileceği bir kamp aracı olarak tasarlanan araçta yok yok. Araç, şehirden uzaklaşmak ve doğaya kaçmak isteyenlere yönelik olarak, kasası taşınabilir bir yaşam alanı şeklinde tasarlanmış. Meydandan geçen yerli ve yabancı turistler aracı yakından inceleyip bol bol fotoğrafını çekti. 

Mitsubishi L200 Crawler, içerisinde buzdolabı, mutfak, ocak, ısıtıcı, portatif tuvalet, su tankı, duş, eşya gözleri, 3 kişinin konaklayabileceği bir yaşam alanı, arka kapak sineklik, güneş enerji paneli ve şarj regülatörü, tavan çadırı gibi birçok özellik barındırıyor. 

Araç hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Mitsubishi Özpam Otomotiv Bodrum Bayii Genel Müdürü Ali Süyün, bir yıldır Bodrum’da faaliyet gösterdiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“7’ncisi düzenlenen Bodrum Otoshow’a biz de katıldık. Yeni 4x4 Mitsubishi L200 Blizzard’ın üzerine karavanımızı uyguladık. Bu da bir ilk oldu. Seri üretim başladı. Bodrum halkının beğenisine sunduk. Bu araçta buzdolabı, ocak, banyo gibi pek çok şey var. İçerisinde 3 kişi yatabiliyor. Üzerinde güneş paneli var. Elektriği kendisi üretiyor. Ev gibi araba” dedi.

“7. Bodrum Oto Show”, Pazar günü akşam saatlerinde sona erdi.