Kızılay Gıda Kolisi Kampanyasına Destek Bekliyor!

Türk Kızılayı Ramazan Ayı’nda Bodrum ve Muğla’daki bazı süpermarketlerde ihtiyaç sahipleri için gıda kolisi bağışı alıyor...

Kızılay Gıda Kolisi Kampanyasına Destek Bekliyor!

Türk Kızılayı Ramazan Ayı’nda Bodrum ve Muğla’daki bazı süpermarketlerde ihtiyaç sahipleri için gıda kolisi bağışı alıyor. 

Türk Kızılay Genel Merkezi’nin “Ramazan’da Az Çok Demeden Paylaşıyorsan Hilal Olsun Türkiye” sloganı ile başlattığı bağış kampanyasına destek bekliyor. Bodrum ve Muğla’nın bazı ilçelerindeki süpermarketlerde toplanacak gıda kolilerinin 7 gün içerisinde ihtiyaç sahiplerine iletileceği bildirildi. 

Türk Kızılayı’ndan konu ile ilgili yapılan açıklamada “Menteşe ilçemizde bulunan 5M Migros (Eski KİPA) Mağazası, Dalaman M Migros Mağazası, Milas AVM Migros Mağazası ve Bodrum Merkez 3M Migros Mağazası, Gümbet 3M Migros Mağazası ve Konacık Bizim Market Mağazası içerisinde bulunan Türk Kızılay Bağış Stantlarında ya da İlimiz ve İlçelerimizde bulunan Türk Kızılay Şubelerinde Gıda Kolisi bağışlarınızı bekliyoruz. Stantlarımıza yaptığınız her bağışın 7 gün içerisinde İl genelinde ikamet eden ihtiyaç sahiplerine bizzat Türk Kızılay Şubelerimiz eliyle ulaştırılacağının bilinmesini istiyoruz. Ayrıca bu Ramazan boyunca Fitrelerinizi “FİTRE” yazıp 1877 ye gönderebilirsiniz. Bu şekilde gönderilen her SMS 23TL olup aynı yolla tutamadığınız her oruç için “FİDYE” yazıp 1877 ye gönderebilirsiniz. İhtiyaç sahiplerimiz adına tüm hayırsever bağışçılarımıza teşekkür eder, hayırlı Ramazanlar dileriz” ifadeleri yer aldı.