İstanbul'dan Kupa ve Madalyalarla Döndüler

Seashine Dans Akademi İstanbul’dan kupa ve madalyalar ile Bodrum'a geri döndü. 

İstanbul'dan Kupa ve Madalyalarla Döndüler

Seashine Dans Akademi İstanbul’dan kupa ve madalyalar ile Bodrum'a geri döndü. 

Oasis AVM’de faaliyet gösteren Seashine Dans ve Sanat Akademi, geçtiğimiz günlerde İstanbul Ataşehir Silence Convention Center’da yapılan Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nun düzenlediği Serbest Stil ve Modern Dans Türkiye şampiyonasına katıldı. Seashine Dans Akademi'nin genç dansçıları yarışmalarda; 

Serbest Stil (Şov Dans) Kategorisinde

- Yıldızlar Büyük Takım Türkiye 1. liği
- Yıldızlar Üçlü Mini Takım Türkiye 1.liği
- Yıldızlar Küçük Takım Türkiye 3. lüğü
- Minikler 2 Küçük Takım Türkiye 4. lüğü

Modern Dans Kategorisinde

- Minikler 1 Üçlü Mini Takım Türkiye 1. liği
- Minikler 1 Büyük Takım Türkiye 2. liği
- Yıldızlar Küçük Takım Türkiye 4. lüğü
- Yıldızlar Bütük Takım Türkiye 3. lüğü alarak Bodruma kupa ve madalyalar ile döndü. Birbirinden heyecanlı küçük yarışmacılar, böyle bir atmosfer içerisinde oldukları için çok mutlu olduklarını söylediler.

Dansçılarını küçük yaştan itibaren bünyesi altına alan Seashine Dans ve Sanat Akademi, çocuklara ve gençlere dans sayesinde, disiplin ve çalışma azmi aşılayarak yıllar boyunca bu öğretileri sporcularına öğretiyor. Kids Dance branşının baş eğitmeni Daria Çuhadaroğlu, son 1 sene içerisinde yapılan tüm yarışmalardan derece ile döndüklerini ama rehavete kapılmadan azimli ve hırslı bir şekilde alışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Seashine Dans Akademinin Sahibi Fevzi Deniz Işıldar ise dansın 1 veya 2 senelik bir olay olmadığını, uzun süreli ve disiplinli bir şekilde uzun yıllar devam etmesi gerektiğini vurgulayarak, 1. olarak kalmanın 1. olabilmekten daha zor olduğunu bunun için çalışmaya devam etmeleri gerektiğini ifade etti. 

Öte yandan  Oasis alışveriş merkezinde hizmet veren Seashine Dans ve Dans Sanat Akademinin geçen haftalarda Bodrum'da ilk defa dans branşında çıkartmış olduğu milli sporcuları Polen Çevik, Jasmin Atalay, Göksu Dila Yuvanç, Azra Özçırpan, Aylin Yay ve İris Anadol ile Seashine Dans Akademinin branş eğitmeni Daria Shramko ve Kulübün Sahibi olan Fevzi Deniz Işıldar ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ı ziyarete gittiler.

Oldukça keyifli geçen toplantı sırasında Ahmet Aras milli sporcularımızı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Seashine Dans Akademi sahibi ve eğitmeni Fevzi Deniz Işıldar “Bodrum da böyle bir başarıya ilk adımı atmaktan gurur duyduk ve bunu sayın başkanımız sayın Ahmet Aras ile paylaşmak istedik o da sağ olsun bizi mekanına kabul ettiği için mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.