17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
JCI BODRUM, MARKALAŞMA SEMİNERİ DÜZENLİYOR
Tarih: 15/04/2019
Kaynak: Kent Haber
JCI BODRUM, MARKALAŞMA SEMİNERİ DÜZENLİYOR
Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesi, Franchise Company ile birlikte “Markalanıyoruz” isimli proje kapsamında bir seminer düzenleyecek.

JCI Bodrum Şubesi, Franchise Company ile birlikte Bodrum Ticaret Odasının destekleri ile bir seminer düzenleyecek. Seminere katılım ücretsiz olacak. Girişimcilerin, Franchise ve Franchise ürün tedarikçisi sektörü ile ilgili tüm soru işaretlerine cevap bulmasını ve bu konuda ihtiyacı olan tüm bilgiye ulaşmasını sağlamayı amaçlayan seminere konuşmacı olarak The Franchise Company şirket sahibi ve Türkiye Franchise Derneği Yönetim Kurulu üyesi Aycan Helvacıoğlu ile The Franchise Company şirketinin genel müdürü Efrah Atacan katılacak.

Düzenlenecek olan seminer hakkında Kent Haber’e bilgiler veren JCI Bodrum 2019 Şube Başkanı Aslı Mercan, “19 Nisan Cuma günü Bodrum Ticaret Odasında gerçekleştireceğimiz Markalanıyoruz projemiz öncelikle 3 ayaklı bir proje. Bir ekonomik istihdam projesi aslında. Türkiye Franchise Derneği Yönetim Kurulu üyesi Aycan Helvacıoğlu’nun sahibi olduğu Franchise Company ile birlikte yürütüyoruz bu projeyi. Uluslararası bir şirket ve Türkiyede Franchise olarak yarattığı ve danışmanlık verdikleri markalar var. Bu bağlamda Bodrum’a gelme amaçları Bodrum markalarını Franchise tedarikçisi yapabilmek, markalaştırabilmek ve Franchise oluşturabilmek. Aynı zamanda da hali hazırdaki yatırımcıya da Franchise fırsatları sunabilmek. Bu bakımdan hem yatırımcının, hem de üreticinin işine katkı sağlayabileceği muhteşem bir proje. Aynı zamanda burada hali hazırda varolan Franchise şirketlerinin kendi hak ve sorumlulukları ile ilgili bütün detayları ve soruları bu seminerde cevaplandırıyoruz. Başlı başına Bodrum’a katkı sağlayacak bir proje” dedi.

Kendi işini kurmak, kendi markasını Franchise ile büyütmek veya kendi markası ile ulusal ve uluslararası pazarda ürün tedarikçisi olmak isteyen girişimcilerin katılabileceği seminer, 19 Nisan Cuma günü Bodrum Ticaret Odası Toplantı Salonunda saat 13:30’da gerçekleşecek.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30