17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
O EŞEK, GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ!
Tarih: 14/04/2019
Kaynak: Kent Haber
O EŞEK, GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ!
Bodrum’da boynunda derin bir yarasıyla adeta ölüme terk edilen eşek, yaşamını yitirdi.

Geçen Mart ayında Bodrum’un Göktepe mevkisinde ot toplayıp yürüyüş yapan bir vatandaş, bölgedeki özel bir arazi içerisinde, boynunda derin bir yarası olan eşeği fark edip ilgili birimlere konuyu iletmişti. Duyarlı vatandaşın ihbarının ardından konuyu Kent haber bültenlerine taşıyarak yetkilileri duyarlı olmaya davet etmiştik.

Bir aydan bu yana aralıklarla eşeğin durumunu kontrol eden vatandaş, önceki gün bölgeye gittiğinde eşeğin öldüğünü gördü. İsmini vermek istemeyen vatandaş Kent Haber’e yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Sizin yaptığınız haberden sonra da ben zaman zaman gidip eşeği kontrol ettim. Yarası gün geçtikçe kötüleşiyordu, hatta kurtlanmıştı. Eldiven götürdüm, yarayı temizleyip krem sürdüm. Bugün merak ettim yine gittim ve öldüğünü gördüm. Çok üzgünüm. Sahipleri belki öldüğünün bile farkında değillerdir. Eğer bana satacaklarını bilseydim parasını verip hayvanı alırdım ve iyileşmesi için elimden geleni yapardım” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
mehmet sait
14/04/2019
esek
köylerde yaslanan esekler sahipleri tarafindan uzak bir yere götürülüp boyunlari kesilir. bu esegin de basina bu gelmis büyük ihtimal.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30