17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ BODRUM İLÇE BÜROSU AÇILIYOR
Tarih: 12/04/2019
Kaynak: Kent Haber
TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ BODRUM İLÇE BÜROSU AÇILIYOR
Türkiye siyaset sahnesine yeni katılan TİP (Türkiye İşçi Partisi) yurdun dört bir yanında sürdürdüğü örgütlenme çalışmaları sürecinde, Bodrum'da da ilçe örgütlenmesini tamamladı.

13 Nisan Cumartesi günü saat 15.00'de Çarşı Mahallesi Aydınlıoğlu İş merkezinde yapılacak açılışa, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş da katılacak.
Bodrum İlçe Başkanlığı görevine Ömer Kopuz’un getirildiği TİP İlçe yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor. Ömer Kopuz, Emre Atmaca, Yusuf Şahan, Tayfun Işıldar, Elvan Kopuz, Aykut Kurt.

TİP Muğla İl Başkanı İskender Doğer ise açılışa ilişkin şu açıklamayı yaptı.

“Türkiye solunda var olan siyasi boşluğu doldurmak, emek ağırlıklı, sosyalist bir parti kurmak için yapılan çalışmalar sonucunda Türkiye İşçi Partisi siyasi faaliyetlerine ve örgütlenme çalışmalarına başladı. Muğla İl örgütümüzün ardından Bodrum İlçe örgütünü de oluşturduk. Açılışını yapacağımız ilçe binamızda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Demokrasi ve özgürlük talebi olan, emek odaklı düşünen tüm solcuları, sosyalistleri birlikte mücadeleye çağırıyoruz.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
AYDIN DOОER
12/04/2019
YOLUNUZ AÇIK OLSUN
TÜRKiYE iޞÇi PARTiSi'NiN BODRUM SiYASETiNE KATKILARI OLACAОINI, FARKLI BiR SES YÜKSELTECEОiNi UMUT EDiYORUM. BAޞARILAR

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30