17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ARAS'IN GÜMÜŞLÜK MİTİNGİNDEKİ ÇIKIŞI ŞAŞIRTTI!
Tarih: 24/03/2019
Kaynak: Kent Haber
ARAS'IN GÜMÜŞLÜK MİTİNGİNDEKİ ÇIKIŞI ŞAŞIRTTI!
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Gümüşlük'te yaptığı mitingte, Bodrum’un 2020 yılında kaldırımlarından lağım akan mahalleleri, suyu akmayan siteleri olduğunu söyleyerek, “Hayırdır inşallah, niye esirgediniz hizmeti bu insanlardan?” diye konuştu. Büyükşehir ve ilçe belediyeleri CHP'nin yönetiminde olan bir ilçede, CHP adayı Aras'ın bu sert eleştirisi hayretle karşılandı.

Gümüşlük Köy içi meydanında gerçekleştirilen Gümüşlük mitingi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Mitingde konuşan CHP Adayı Ahmet Aras, “Bodrum’un delik deşik yolları için acil eylem planı hazırladık. İki ay içinde yol problemimizi çözeceğim” dedi.

Mitingde Gümüşlük’e özel projelerini anlatan CHP Adayı Aras, Gümüşlük’ü vidanjör teröründen kurtaracağını söyleyerek “Burada bir atık su arıtma tesisi var ancak çevre mahallelerden Gümüşlük’e vidanjörle foseptik geldiğini biliyorum. 1 Kasımda temelini atacağımız Turgutreis atık su arıtma tesisini bir yıl içinde hizmete alıp, Gümüşlük’ü bu terörden kurtaracağız. Bu bir seçim yatırımı değil, size tarih veriyorum” diye konuştu.

GÜMÜŞLÜK’TE SEZONU 4-6 AYA ÇIKARMANIN SÖZÜNÜ VERDİ

“Gümüşlük bizim kıymetlimiz. Belediyesi kapanınca ikinci planda kalmış gibi oldu. Gümüşlük bundan sonra turizmden hak ettiği katma değeri alacak” ifadelerini kullanan CHP Adayı Ahmet Aras, Gümüşlük’teki tüm ulusal ve uluslararası organizasyonlara belediye desteği vererek, Gümüşlük sezonunu 4 ila 6 aya uzamasının önünü açacaklarını ve Tavşan adasındaki antik kent başta olmak üzere tüm kazı alanlarında çalışma başlatacaklarını söyledi. Aras “Biz büyük düşünüyoruz. Amacımız, Gümüşlük’ü de, Bodrum’u da dünya kenti haline getirmektir” dedi.

Gümüşlük’e en kısa zamanda kapalı pazaryeri kazandıracaklarını söyleyen Aras, Karakaya’daki kültür sanat alanını da düzenleyeceklerini ve yaz kış kullanılabilir hale getireceklerini ifade etti. Bodrum’un en fazla hayvansever nüfusunun yaşadığı Gümüşlük’e sokak hayvanları için hazırladıkları projeleri de müjdeleyen Ahmet Aras, yarımadanın merkezi bir yerinde poliklinik ve ambulansı ile 7/24 çalışacak bir “Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam Merkezi” oluşturacaklarını söyledi.

HAYIRDIR İNŞALLAH!

Bodrum’un 2020 yılında kaldırımlarından lağım akan mahalleleri, suyu akmayan siteleri olduğunu söyleyen Aras, “Hayırdır inşallah, niye esirgediniz hizmeti bu insanlardan?” diye konuştu. Bodrum’da cesur, kararlı ve adil bir belediye yönetimine ihtiyaç olduğunu söyleyen Aras, “Bunların hepsi bizde var. Kimseye borcumuz harcımız yok, eyvallahımız yok. Ben yutkunmam. Benim dağlarım, denizlerim, koylarım yağmalanırken söyleyecek iki çift sözüm mutlaka olur” İfadelerini kullandı.

Aras, konuşmasını “Bir haftamız kaldı. Sizlerden 31 Mart için oy istemeye de geldim ben. Bana oy verin, Bodrum’daki bu düzeni değiştirelim. Bodrum’u çağdaş, kültür sanatla bezenmiş, insanların mutlu yaşadığı bir kent haline getirelim” sözleriyle noktaladı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Devrim
25/03/2019
Aras
Chp Chp'yi eleştiriyor.Komedi.Ceketimi atsam seçilir dönemi bitmiştir.Ahmet Aras bana hiç inandırıcı gelmedi. Bodrumu yönetecek liyakatta değil.
Kenan Sönnez
25/03/2019
AKP'LiLER GiBi
Akp sözcüleri yakınırlar ve seçimi kazanırsak yaparız diyorlar; beka, ekonomi, şehirleşme vs. Sanki ülkeyi ben yönetiyorum. Sizin de diliniz aynı, lağım suları ve patates tarlası yollar partinizin eseri. Büyükşehşr ve bodrum başkanları partinizdendi. Bilginize
umut ö.
24/03/2019
siz hangi partidensiniz
sayın aras ,sizi duyanda sanır ki bodrum belediyesini yıllardır patogonya ütopya partisi yönetiyor,sahi ya siz hangi partidensiniz...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30