17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ARAS ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Tarih: 16/03/2019
Kaynak: Kent Haber
ARAS ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Seçim çalışmalarına devam eden CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, sektör temsilcileri ve Bodrum’daki sivil toplum organizasyonları ziyaretlerini sürdürüyor.

Önceki gün Herodot Kültür Merkezi'nde açılan Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda İhtisas Fuarı -BODEX stantlarını gezen CHP Bodrum Adayı Ahmet Aras, yaklaşık 85 firmanın ürün ve markalarının sergilendiği fuar alanında dolaşarak, firma temsilcileriyle görüştü. Aras, Bodrum’un yeni ve modern fuar alanlarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Turizmi destekleyen bu tür fuar ve organizasyonların belediye tarafından desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Aras, “Göreve geldiğimiz taktirde fuar etkinliklerinin en üst seviyeye çıkarılmasını sağlayacağız. Bodrum’da uluslararası nitelikte fuarlara ihtiyacımız var. Bizler, turizmci olarak sayısız fuara katıldık. Bu işin nasıl yapılması gerektiğini iyi biliyoruz. Büyük düşünmek zorundayız” dedi.

Aras, aynı gün beraberindeki heyetle MUSKİ hizmet binasını ziyaret ederek personelle ayak üstü sohbet etti. Aras, “Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet birilerinde çalışsanız da hepimizin amacı Bodrum’a ve Bodrumluya hizmet etmek. MUSKİ hakkında çok iyi geri bildirimler alıyoruz. Bu görev bilinciniz için teşekkür ederim. Bizim göreve gelmemiz durumunda, sizlerin de her tür sıkıntı ve sorununuzda destek olmaya hazırız” diye konuştu. Bodrum’da bordrolu çalışan kesimin özellikle kira ve ulaşım giderleri konusunda zorluk yaşadığını belirten Aras, “Sizlerin sosyal imkanlarını artırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Aras’ın bir sonraki durağı ise Bodrum Alevi Bektaşi Derneği oldu. Dernek üyelerinin yerel yönetimlerinden beklentilerini dinleyen ve projelerini anlatan Aras, daha sonra “Başka Bir Hayat Diliyorum” gönüllüleriyle Konacık’taki seçim ofisinde bir araya geldi. HAYTAP Bodrum Temsilcisi İnci Kutay ve hayvan dostlarıyla görüşen Aras, Hayvan Hakları Taahhütnamesi'ni imzalayarak, Bodrum’da yaşayan evcil ya da sahipsiz tüm hayvanların haklarını koruyacağına dair de söz verdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
per.
20/03/2019
oy
nasıl işçi cıkaracak.tazminatı nasıl ödeyecek?_öyle bedava işçi cıkartma varmı mehmet ağa cebindenmi ödeycksin tazminatları.
mehmet sait
20/03/2019
kul köle
adamin ne demek istedigi belli, okudugunu anlayamayan sayisi baya fazla. diyor ki belediye persobeli bodrum icin daha siki daha cok calisacak. bunu anlayamiyor musunuz? ha kim gelirse gelsin, bu yoklukta ödeneksizlikte isci cikaracak, orasi ayri:)
cakallar
19/03/2019
olmaz
personelle dididen secimi kaybeder.
personel
19/03/2019
biz çalışanız unutmayalım
belediye personeline belleteceğim arkadaşlar onlar sizin hizmet karınız olacaklar onlar sizin kapınızda kul köle olacaklar sizler bunların sonuna kadar hak ediyorsunuz arkadaşlar sizler bodrum belediyesinden hiçbir mazeret duymayacaksınız bu nasıl bi konuşma biz işçi ve emekçiyiz sadece allahın kulu kölesi oluruzzz bunu unutmayalımmmmmmmm
Murat Soykız
19/03/2019
PERSONEL KiMSENiN KÖLESi DEОiLDiR
DEMEK PERSONELi KÖLE YAPACAKSINIZ SAYIN ALBAY. BURASI KIޞLA DEОiL PERSONEL DE SENiN ASKERiN DEОiL. PERSONELE KÖLE GÖZÜYLE BAKTIОINIZI BiLMiYORDUK. OYUMU SiZDEN YANA KULLANACAKKEN ARTIK MEHMET TOSUN DiYORUM. iޞÇiYi KÖLE GiBi GÖRENLERE VERECEK OY YOK HADi .
Serkan Öcal
19/03/2019
CHP GENCLiK KOLLARI BAޞKANI
CHP GENCLiK KOLLARI BASKANI BELEDiYEYE GELMEDEN MAAޞ ALIYOR. BUNU iNCELEYEN KiMSE YOK MU? HABERiNi YAPACAK KiMSE YOK MU?
mehmet
18/03/2019
gıda aş MEHMET KOCAiRLE ESKi GÜNLERiNE DÖNER
SAYIN MEHMET KOCAiRLE GIDA Aޞ ESKi VE VERiMLi GÜNLERiNE DÖNECEKTiR. VE BiZLERDE ÇALIޞANLAR OLARAK DESTEKCiSi OLACAОIZ
kusurabakmayın
18/03/2019
merte artı
chp gençlik kolları başkanınız işe gelmeden belediyeden maaş alıyormu?böylemi kulluk yapılcak halka.
Mert
17/03/2019
Olmadı bu
Bir toplantı da belediye personeli halkın kulu , kölesi olacak demişsin başkan sence bu doğru bir cümle mi? Biz kimsenin esiri değiliz , kulu da değiliz burası da askeri birlik değil.
Murat
17/03/2019
Gıda Aş.
Belediyeyi küçülteceğini söylemiş. Bu konuyu bir açabilir mi acaba? Bir personel olarak bilmek hakkım.
Mustafa K.
17/03/2019
Yetmez ve hayır diyorum
Malesef sorduğum sorulara mantıklı cevap veremedi. Benim için hayalkırıklığı.Bir çok konu hakkında bilgisi yok. Chp'nin içersinde bu kadar meclis üyeliği yapmış, tecrübeli siyasetçiler varken bu kadar tecrübesiz biri nasıl belediye başkanı yapılır anlamış değilim.Tosun açık ara alır sorumlusu da Kılıçdaroğludur.
Devrim
17/03/2019
Pinokyo
Chp'li olarak hiç hoşuma gitmeyen şeyler oluyor.Bir kere Saruhan Ahmet Arasın peşinden gölge başkan gibi dolaşıyor.Meclis Saruhanın meclisi Ahmet Aras yarın nasıl söz geçirecek?? Saruhan belediye de hakim olmak isterse meclis üyelerine mi baskı yapacak.25 yıldır Chp içinde siyaset yaparım.Bu seçime kadar ben böyle şey görmedim.içime sinmedi.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30