17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÖĞRENCİLERİN KONSERİ KUTSİ İLE RENKLENDİ
Tarih: 14/03/2019
Kaynak: Kent Haber
ÖĞRENCİLERİN KONSERİ KUTSİ İLE RENKLENDİ
Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu yararına düzenlenen konserde ünlü sanatçı Kutsi kızı ile düet yaptı.

Okul Aile Birliği tarafından organize edilen, Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde müzik öğretmeni Cem Cemal Uçaner yönetiminde düzenlenen konserde, ünlü sanatçı Kutsi’de sahne aldı. Konser, müzik aletlerini yeni çalmayı öğrenen minik öğrencilerin performanslarıyla başladı. İzleyenlerden tam not alan öğrencilerin heyecanı ise dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü sanatçı Kutsi ilk olarak öğrencilerden ve okul öğretmenlerinden oluşan orkestra ile sahneye çıktı. Daha sonra kızı Ceylin ile düet yapan Kutsi, salonu dolduranlar tarafından büyük beğeniyle izlendi. Kutsi, “Benim için hatıralar çok önemli, yine biriktirdiğim hatıralardan bir tanesi bu olacak. Biz çok heyecanlıyız kulis tarafında bütün öğrenciler olarak ama o heyecan olmadan da bu güzellikler paylaşılmıyor. Ben buradan bir kez daha söylüyorum burada bulunan bütün öğrencilere sonsuz destek vereceğim” dedi.

Konserde, okula destek olan bazı velilere plaket verildi. Kutsi’ye ise okul öğrencilerinin deniz kenarlarından topladıkları tahta parçalarıyla yapılan tekne tablosu hediye edildi. Plaket ve hediyelerin ardından devam eden konserde türküler, şarkılar ve marşlar seslendirildi.

Konser, öğrencilerin okulda yaptıkları temizlik kampanyasında farkındalık yaratmak ve tüm dünyaya örnek olmak için yazdıkları ‘Tertemiz Dünya’ adlı şarkıyı seslendirmesiyle sona erdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30