17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODEX FUARI BAŞLADI
Tarih: 13/03/2019
Kaynak: Kent Haber
BODEX FUARI BAŞLADI
Bodrum 4’üncü Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda ihtisas Fuarı (BODEX) açıldı. Fuara 70’e yakın firma katılıyor.

Bugün öğleden sonra Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi'nde, Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (BESİAD) destekleriyle, Marmaris Fuarcılık Organizasyon (MARFO) tarafından düzenlenen fuara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Muğla'nın çeşitli ilçelerinden 70'e yakın firma katılıyor.

70’e yakın firmanın 250’nin üzerinde marka ile katıldığı fuarda gıda, endüstriyel mutfak, mobilya, ısıtma ve soğutma sistemleri, ev ve otel tekstili ürünleri stantlarda yerlerini aldı. Fuarın açılışına Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan ile Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Tahir Ateş de katıldı.

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, fuarın açılışında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Fuarlar bir turizm dalı olarak önemli bir konudur. Biliyorsunuz biz turizm kentiyiz. 100 bin yatağımız var. Binin üzerinde otelimiz var.Otellerimiz buradan hizmet alacaklar. Bu anlamda ayağımıza gelen bir hizmet. Kendi alanında ilçemize renk katan bir fuar. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Gürkan Klima ve Elektrik adına fuara katılan Bahtiyar Türksever, yaptığı açıklamada “Bu 4’üncüsü düzenlenen fuara 3 yıldır katılıyoruz. Emeğin karşılığını aldık. Bundan sonra da katılmaya devam edeceğiz. Biz Bodrum ve Muğla’da farklı markaların klimalarını satışını yapıyoruz. Fuarımızın çok iyi geçeceğini ümit ediyorum.” dedi.

Fuar, 16 Mart'a kadar açık kalacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30