17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BOGES ŞENLİĞE HAZIRLANIYOR...
Tarih: 13/03/2019
Kaynak: Kent Haber
BOGES ŞENLİĞE HAZIRLANIYOR...
Bodrum Gençlik Spor Kulübü (BOGES), 17 Mart’ta Bahar Şenliğine hazırlanıyor.

2014 Yılında Bodrumlu gençlerin spor ve kültür aktiviteleri yapabilmesi için kurulan ve her yıl farklı ve birbirinden güzel etkinlikler düzenleyen Bodrum Gençlik Spor Kulübü (BOGES) 17 Mart’ta gerçekleştireceği Bahar şenliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Kumbahçe Meydanında gerçekleşecek olan şenlik için 10 kişilik bir ekip kolları sıvadı.

Kulübün 2014 yılında kurulduğunu belirten BOGES Başkan Yardımcısı Seda Often Tamdemir, ekip hakkında bilgiler vererek “Kulübümüz, 2014 yılında 10 kişilik ekiple kuruldu. Genç, dinamik bir ekip. Çok heyecanlıyız yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Bodrum Gençlik Spor Klubü, Bodrum’da spor ve kültür sanat aktiviteleri yapan tek kulüp. 2018 yılında 7 tane şenlik gerçekleştirdik. Spor ve çeşitli branşlarda ‘Tek derdimiz eğlenmek’ sloganıyla ortaya çıkan şenliklerdi. Decathlon ve büyük firmalar sponsorluklarımızı yaptı. 2018 yılındaki şenliklerimiz çok ses getirdi. Biz de 2019 yılında yeni kamplar, yeni sanat atölyeleri, yeni spor aktiviteleri düzenlemeye karar verdik. Bu ekiple yeni projeler üretmeye devam ediyoruz zaten. Ofisimiz OASİS AVM’de. Gelmek isteyen herkesi bekleriz. Kamplarımız, sanat atölyelerimiz var. Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. Değişik sektörlerden 10 arkadaşımız ilk önce gönüllü olarak yola çıktılar. 10 kişilik ekip belki sayıca az görünüyor olabilir ama hepsi inanılmaz değişik projeler geliştirmek ve üretmek istiyor. Heyecanlılar, çok dinamikler ve çok inançlılar. Bize de büyük destek oldu bu. Ama asıl amacımız biz büyürken onlar ile beraber büyümek. Biz kazandıkça, yatırım yaptıkça onlar da bizimle beraber kazanacak. Çünkü bir aile olduk artık. Kulüp olarak amacımız sadece Bodrum’daki gençlerimizin eğlenmesini sağlamak. Deniz parkur yarışlarını bu yüzden getirdik. Karada denizde her yerde aktifiz. İleride bu ekip belki büyüyecek. Ama şimdilik ana çekirdek 10 kişi. Ekipteki herkes görevli olacak ve gençlerimiz ile ilgilenecek. Yeri geldiğinde yetişkinlere de özel atölyeler düzenleyeceğiz. Çok değişik sürprizlerimiz var. Ekibimizde hem çok değerli eğitimciler var hem de bazı arkadaşlarımız eğitimci zaten. Oyuncularımız var” dedi.

2019’UN İLK ETKİNLİĞİ 17 MART’TA…

2019 yılı için ilk etkinliğin 17 Mart’ta ‘BOGES Bahar Şenliği’ adı altında yapılacağını söyleten Tamdemir, “17 Mart’ta herkesi bekleriz. Sabah saat 11:00 ile akşam 17:00 arasında olacak etkinliğimiz. Ritim showlarımız olacak Murat Gözüpek’in eşliğinde, Yunuslar Karadeniz’in destekçiliği ile pasta yarışmalarımız olacak. Antrenörler eşliğinde parkur yarışmalarımız var. Çocuklar çok eğlenecekler. Gençler için de parkur yarışları düzenledik. Bütün ekibimizle orada olacağız. Müzik, Dj performansları, mangal keyifleri olacak. Herkesi bekleriz. Eski Halikarnas diskonun olduğu yerde yani Kumbahçe’de olacak şenliğimiz. Belediye çok güzel bir alan oluşturdu orada ve biz de o alanı değerlendirelim dedik. Eğer eğlenmek ve bizi tanımak istiyorsanız, çocuklarınız eğlensin ve keyifli anlar yaşasın itiyorsanız saat 11:00’de oradayız akşam 17:00’ye kadar hepinizi bekliyoruz. Değişik etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz zaten” ifadelerini kullandı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DÜZENLENLENİYOR

Daha sonra düzenleyecekleri etkinlikler hakkında da konuşan Tamdemir, “21 Nisan’da bir sosyal sorumluluk projemiz var. Bitez sahilde olacak. Engelli arkadaşlarımız için basketbol oynayan arkadaşlarımız ile birlikte özel bir şenlik gerçekleştireceğiz. Saat 12:00 gibi başlayacak. Çocuklarımıza özel hazırladığımız bir program ve herkese açık. Dışarıdan insanlar da katılabilir. Sosyal sorumluluk projesi olduğu için onun üzerinde özellikle çok çalıştık ve çok dikkat ettik. Çocuklarımıza parkur yarışları düzenleyeceğiz. Belki dans gösterileri olacak. Mangal ve müzik keyfi olacak. Daha sonrada zaten çeşitli kamplarımız olacak. Anne- çocuk, baba- çocuk gibi kamplarımız olacak. OASİS AVM çok büyük destekçimiz. Atölyelerimiz zaten burada gerçekleşecek” bilgisini verdi.

BOGES Bahar Şenliği 17 Mart Pazar günü saat 11:00- 17:00 arasında Kumbahçe Meydanında gerçekleşecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30