17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP'Lİ GÜRÜN VE ARAS YARIMADAYI DOLAŞTI...
Tarih: 13/03/2019
Kaynak: Kent Haber
CHP'Lİ GÜRÜN VE ARAS YARIMADAYI DOLAŞTI...
Seçim çalışmaları için Bodrum'a gelen CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Gürün, CHP Bodrum Belediye Başkan adayı Ahmet Aras ile birlikte Yarımada'nın çeşitli mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.

CHP adayları Gürün ve Aras, Güvercinlik’ten başlayıp, Turgutreis’te bitirdikleri bir günlük seçim çalışmasında esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Bodrum adayı Aras not ettiği sorunlar için, “Sizin de desteğinizle göreve geldiğimiz gün, bütün bu sorunların çözümü için düğmeye basıyoruz” dedi. Turizm sezonunun yaklaştığını söyleyen Aras, “İşe önce evimizi temizlemekle başlayacağız. Daha sonra adım adım çağdaş belediyecilik hizmetlerini ayağınıza kadar getireceğiz” diye konuştu. Ahmet Aras, Bodrum’da halk plajları ve belediye tesisleri oluşturacaklarını, mevcutların ise Bodrum halkına yakışır bir hizmet standardına kavuşturulacağını söyledi.

CHP'lilerin ilk durağı Güvercinlik oldu. CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkan adayı CHP İlçe Başkanı Halil Karahan ile belediye meclis üyesi adaylarının katıldığı Güvercinlik ziyaretinde CHP'liler, esnafın ve vatandaşların su konusunda yaşadığı sorunları dinledi.

CHP heyeti buradan Torba Mahallesi’ne geçti. Torba Muhtarı Suat Kaya’yı ziyaret eden Aras, Torba’daki belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı, trafik ve sinyalizasyon konusunda yaşanan sıkıntıları dinleyerek “İhmale ve ertelemeye gelmeyecek konulara öncelik verilecek. Torba’dan Yalıkavak’a kadar yol yapımı zaten gündemimizde. Büyükşehir Belediye Başkanımız, mülkiyet sorunlarının da en kısa sürede çözüme ulaştırılacağını söyledi. Bodrum’da yaz aylarında yaşanan trafik keşmekeşine son vermeye kararlıyız” dedi.

Torba'daki ziyaretlerini tamamlayan CHP'liler daha sonra Akçaalan, Akyarlar ve Turgutreis Mahallelerinde ziyaretler yaptı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
tuğrul günsel
14/03/2019
aynı film
Aman haaaa, biz bu filmi 2014 de izlemiştik,gişe faciasıydı.Aynı hatayı yeniden yapmak yok, biz hizmet istiyoruz bunu da siz yapamayacaksınız biliyoruz...
Bodrumlu
13/03/2019
Akçaalan Yolları
Başkanlarımız, başkan adaylarımız, yetkililerimiz acaba Akçaalana gittiklerinde Kazım Karabekir Caddesinden geçtiler mi? Bodrumun bu kadar işlek olupta aynı zamanda bu kadar bozuk ve yamalı başka bir caddesi yoktur. Seçimler yaklaşıyor, 10 bin civarında insanın yaşadığı bu bölgeye gerekli ilgiyi kim gösterecek acaba?

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30