17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YALIKAVAK OFİSİNİ DP GENEL BAŞKANI UYSAL AÇTI
Tarih: 13/03/2019
Kaynak: Kent Haber
YALIKAVAK OFİSİNİ DP GENEL BAŞKANI UYSAL AÇTI
Demokrat Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da katıldığı bir törenle Yalıkavak Seçim İletişim merkezini açtı. Kaynar macera aramadığını, Bodrum’da tarih yazacağını söyledi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar’ın Yalıkavak’ta seçim iletişim merkezi açılışına katıldı. Açılış töreninde ilk sözü başkan adayı Halil İbrahim Kaynar aldı. Adaylığının düşürülmesi için bir çok siyasi oyuna maruz kaldığını belirten Kaynar; “Ama başaramadılar. Sadece sahaya geç çıkmamıza neden oldular. Masada kazandık, sahada da kazanacağız. Bundan hiç şüphem yok. 5 yılı muhtarlık, 15 yılı belediye başkanlığı olmak üzere bu topraklara hizmet veriyorum. Göltürkbükü’nün dünyada durumu ortada. Göltürkbükü’nde gerçekleştirdiklerimizi şimdi tüm Bodrum’a kazandırmanın zamanı. Ben sizlerin içinizden biriyim. Bodrum’un tüm sorunlarını çok iyi biliyorum ve ekibimle birlikte bu sorunları akılcı projelerle çözecek bilgi ve deneyime sahibiz. Bize güvenin. Biz macera aramaya değil, tarih yazmaya geliyoruz” dedi.

SEÇİME GİDİYORUZ, SAVAŞA DEĞİL

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ise Milas’ta Büyükşehir adayı Mehmet Kocadon’un programına katıldıktan sonra Yalıkavak’ta Halil İbrahim Kaynar’ın açılışına katıldı. Uysal yerel seçimin bilinçli olarak bir savaş ortamına çevrilmek istendiğine dikkat çekerek; “herşeye rağmen biz sağduyulu davranacağız. Seçime gidiyoruz, savaşa değil. Demokratik ortamdan uzaklaşmayacağız. Bakın pırıl pırıl adaylar çıkardık. Muğla’da Mehmet Kocadon, Bodrum’da Halil İbrahim Kaynar sizlerin içinden çıkan pırıl pırıl insanlar. Kendilerine gösterilen ilgi bizleri çok mutlu etti. İnanıyorum ki Muğla’da ve Bodrum’da bu arkadaşlarımız kazanıp tarih yazacaklar” dedi.

MEHMET TOSUN’DAN ZİYARET

Açılış töreninden önce DP heyetine bir de ziyaret gerçekleşti. Yalıkavak’ta seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun ve ekibi, Halil İbrahim Kaynar’ı ziyaret etti. Kaynar ve Genel Başkan Uysal’la samimi bir sohbet gerçekleştiren Tosun, başarılar diledi. Halil İbrahim Kaynar’da Mehmet Tosun’a teşekkür ederek Bodrum’da seçimlerin çok güzel, demokratik bir ortamda gerçekleştiğini, seçim sonuna kadar aynı güzelliğin devam edeceğine gönülde inandığını söyledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30