17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
RÖNTGEN GÖRÜNTÜLERİ ŞOK ETTİ!
Tarih: 12/03/2019
Kaynak: Kent Haber
RÖNTGEN GÖRÜNTÜLERİ ŞOK ETTİ!
Bodrum’da bitkin durumda bulunup veterinere götürülen kedinin çekilen röntgeninde, vücudunda saçmalarla yaşadığı ortaya çıktı.

Önceki gece Turgutreis Mahallesi’nde köpeğini gezdiren Ezgi Gül adlı vatandaş, yolda bitkin durumda bir kediye rastladı. Ezgi Gül’ün Bodrum Hayvan Hakları Derneği’ne ulaşmasının ardından kedi Yalıkavak Mahallesi’nde faaliyet gösteren Petopya Veteriner Kliniği’ne götürüldü.

Kedinin burada çekilen röntgeni ise şok etti. Arka ayakları kırık olduğu görülen kedinin vücudunda da havalı tüfekten çıktığı tahmin edilen 3 adet saçma tespit edildi. Kedinin ameliyata alınacağı bildirildi.

Konu ile ilgili Kent Haber’e konulan Petopya Veteriner Kliniği yetkilileri, “Kedinin vücudunda 3 adet saçma var. Ayaklarındaki darbeden kaynaklı kırıklar var, araba çarpmış olabilir, saçmadan kaynaklı kırığa benzemiyor. Kedinin daha önceden vurulduğunu ve bu saçmalarla yaşadığını tahmin ediyoruz ama ameliyattan sonra kesin bir şey söyleyebiliriz” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30