17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MUHTAR ADAYLARI DA KIYASIYA YARIŞIYOR
Tarih: 12/03/2019
Kaynak: Kent Haber
MUHTAR ADAYLARI DA KIYASIYA YARIŞIYOR
31 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşırken, büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları dışında, Bodrum'daki 56 mahallede yarışacak yüzlerce muhtar adayı da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yerel seçimlere 3 haftadan az bir süre kaldı. Muğla ve Bodrum’da belediye başkan adayları kampanyalarına hız verirken, muhtar adayları da kıyasıya rekabet içinde. Ocak ayı itibariyle 53 mahalleden 56 mahalleye çıkan ilçede, muhtar adayları yürüttükleri çeşitli kampanyalarla öne çıkmaya çalışıyor.

Bodrum’un en kalabalık mahallelerinden bir olan Çırkan Mahallesi’nde de muhtarlık seçiminin oldukça renkli geçmesi bekleniyor.

Mahallenin mevcut muhtarı Coşkun Ünlü de seçim çalışmalarına hız verdi. Önceki akşam bir mahalle toplantısı düzenleyen Ünlü’nün toplantısı adeta bir mitinge dönüştü. Toplantıda konuşması sık sık alkışlarla kesilen Coşkun Ünlü, mahallelinin taleplerini dinledi, seçilmesi halinde yeni dönemdeki çalışmaları ile ilgili bilgi aktardı.

Mahallelinin büyük ilgi gösterdiği toplantı belediye başkan adaylarının toplantılarına adeta taş çıkarırken, 4 adayın yarıştığı Çırkan Mahallesi'nde bu yoğun çalışmaların sonunda sandıktan kimin çıkacağı merakla bekleniyor.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30