17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM DTO İLK YIL İCRAATLARINI ANLATTI
Tarih: 11/03/2019
Kaynak: Kent Haber
BODRUM DTO İLK YIL İCRAATLARINI ANLATTI
2018 Yılı Nisan ayında göreve gelen İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, doldurduğu 1. yıl sonunda icraatlarını "Söz Verdik, Yaptık" başlığı altında bir toplantıyla üyeleri ve basınla paylaştı.

İMEAK DTO Bodrum Şubesi toplantı salonunda gerçekleşen 1. Yıl buluşması sunumunda, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dinç'in yanı sıra Başkan Yardımcısı Fatih Öztarakçı, yönetim kurulu üyeleri, Rıza Karakaya, Mehmet Ali Ünsal ve Doğan Güneri ile oda üyeleri katıldı.

Açıklamasında odanın girişimleriyle Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından bazı kurumlar yetkilendirilerek bu kurumlarca NOx teknik dosyası düzenlenmeye başlandığını, gemi adamlarının ROC sorununu çözdüklerini, sektörel eğitim seminerleri düzenlediklerini, kaçak charter ile etkin micadele yürüttüklerini, Deniz Ticaret Bodrum Şubesi'ne yeni bir hizmet binası kazandırdıklarını belirten Dinç sözlerini "585 üyemiz için ürettiğimiz ticari ve sosyal konulardaki desteklere eklediğimiz bir diğeri, hukuksal konulardaki desteklerimiz oldu. Şubemiz hukuk müşaviri aracılığıyla üyelerimize ücretsiz olarak verilen hizmeti, göreve gelmemizin akabinde devreye soktuk" ifadeleriyle tamamladı..


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30