17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GENÇ ŞEFLER MADALYALARLA DÖNDÜ
Tarih: 10/03/2019
Kaynak: Kent Haber
GENÇ ŞEFLER MADALYALARLA DÖNDÜ
Bodrum Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Fethiye’de düzenlenen yemek yarışmasından madalyalarla döndü.

Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması bu yıl 9. Kez yapıldı. Yarışmaya Bodrum Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşçılık Bölümü 10, 11 ve 12’nci sınıflardan 15 öğrenci katıldı.

Yarışmalar sonunda Modern Türk Mutfağı kategorisinde Hatice Sena Oktay altın, Selenay Kavucuk, Mustafa Uzkaş, Esin Elif Musacalı ve Ümmünur Özcan gümüş, Merve Alanç ise bronz madalya elde etti.

Tatlı kategorisinde Berrin Aydıncı, Elif Su Özkaran, Mevlüt Aktaş ve Beyza Kuş gümüş, Burhan Çelik de bronz madalya kazandı.

Makarna kategorisinde Makbule Yöntem, Deniz Aslan ve Gamze Kılıçşahin gümüş, Servet İşler bronz madalya aldı.

Ekip yarışmalarında ise Merve Alanç, Mustafa Uzkaş, Selenay Kavucuk’tan oluşan ekiple Deniz Aslan, Makbule Yöntem, Beyza Kuş’tan oluşan ekip gümüş madalya sahibi oldu. Ümmünur Özcan, Elif Su Özkaran ve Servet İşler’den oluşan ekip ise altın madalya elde etti.Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30