17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP ORTAKENT SEÇİM OFİSİNİ AÇTI
Tarih: 10/03/2019
Kaynak: Kent Haber
CHP ORTAKENT SEÇİM OFİSİNİ AÇTI
CHP Ortakent seçim ofisini açtı. Açılışta bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, adeta bir muhalefet partisi adayı gibi mevcut belediyeyi sert sözlerle eleştirerek “Bodrum’u 5 yıldır olduğu gibi kavga ile değil, sevgiyle yöneteceğiz" dedi.

Ortakent’teki seçim ofisinin açılışında konuşan Ahmet Aras, Bodrum’a yatırımların arka arkaya gelmeye başladığını belirterek “Biz Bodrum’a uğurlu geldik. Bodrum’un trafiğini biraz olsun rahatlatacak olan modern otogar tesisinin temeli dün atıldı. Yıllardır çöp soluyorduk, katı atık tesisinin ihalesi de yapıldı. Önümüzdeki günlerde Turgutreis arıtma tesisine başlanacak. Arkasından Gümbet ve Gündoğan arıtma tesisleri yapılacak. Büyükşehir’in yatırım gücünü Bodrum’un iliklerine kadar hissettireceğiz” dedi.

BİZ SİZİ ŞAŞIRTACAĞIZ

Bodrum’da 1 Nisan itibariyle yerel yönetim anlayışının değişeceğini söyleyen Aras, “Bodrum’u 5 yıldır olduğu gibi kavga ile değil, sevgiyle yöneteceğiz. Bodrum’u hak ettiği gibi yöneteceğiz. Bodrum’u halka rağmen değil, halkımızla birlikte yöneteceğiz” İfadelerini kullandı.

“Bodrum’un rantını sermayeye yağmalatmam” diyen Aras, “Bundan sonra Bodrum Belediyesi’nin gelirini giderini, harcını borcunu herkes net bir şekilde bilecek. Paralarınızı çarçur etmeyeceğiz. Sosyal belediyecilik yapacağız. Alan değil, veren belediye olacağız. Göreceksiniz biz sizi şaşırtacağız” şeklinde konuştu.

Alkışlar ve sloganlarla konuşmasını tamamlayan CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, daha sonra hem partilileri, hem de vatandaşlarla birlikte İzmir Marşı’nı söyledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
mehmet
11/03/2019
OSMAN GÜRÜN AHMET ARAS
SEÇiMLERDEN SONRA BODRUM HiZMETE DOYACAK OSMAN GÜRÜN VE AHMET ARAS BiRLiKTE BODRUMU YENiDEN YARATACAKLAR BUNA EMiNiM
Çağrı Ata
11/03/2019
YETER GARi
KÖTÜ BELEDiYECiLiKLE 10 YIL OYALANDIK ACEMi BELEDiYECiKLE 5 YIL DAHA KAYBEDEMEYiZ YETER GARi TOSUN KURTAR BiZi ޞUNLARIN ELiNDEN
ali
10/03/2019
Martın sonu bahar
Guguk kuşu mu dersin truva atımı belkide her ikisi olan Kocadon un Muğla da sermaye gruplarının oyuncağı olarak seçime girerek Chp ye zarar verme oyununu bozacaksın Ahmet Aras zafer senin ve Bodrum un olacak Mart ın sonu bahar.
Mustafa
10/03/2019
Acemi ޞöför
Hem Saruhan gölge gibi takip ediyor , hem kocadonla akraba hemde Chp belediyesine giydiriyor. Acemi politikacı lazım değil , acemi belediye başkanı hiç lazım değil.
Murat
10/03/2019
Cenaze
Çok acı..Bu artık resmen Chp'nin hazin sonu ve Ahmet Aras'a da cenazeyi kaldırmak düştü.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30