17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ŞOFÖRLER ODASI’NDAN PROTESTO ÇAĞRISI!..
Tarih: 08/03/2019
Kaynak: Kent Haber
ŞOFÖRLER ODASI’NDAN PROTESTO ÇAĞRISI!..
Bodrum Şoförler Odası, şoför esnafına otogarın temel atma törenine protesto amacıyla katılmama çağrısı yaptı.

Muğla’nın Büyükşehir olmasının ardından şoför esnafı ve CHP’li Büyükşehir Belediyesi arasında yaşanan gerginlik bir türlü dinmedi.

Bodrum Şoförler Odası başkanı Hasan Kablı zaman zaman sert söylemlerle eleştirdiği Muğla Büyükşehir Belediyesi ve başkan Osman Gürün’ü yine protesto edeceklerini yarın, CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun da katılacağı Bodrum’un yeni otagarının temel atma törenine katılmayacaklarını belirten bir açıklama yayınladı.

Bodrum Şoförler Odası Facebook sayfasından Hasan Kablı imzasıyla yayınlanan o açıklama şu şekilde:

“Çok değerli şoför esnafı arkadaşlarım. 2014 – 2018 yılları arasında Muğla Büyükşehir Belediyesiyle ilgili yaşadığımız sıkıntıları protesto etmek amacıyla, 09/Mart/2019 Cumartesi günü (yarın) CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU ve M.B.B. Başkanı Osman GÜRÜN’ün katılımıyla gerçekleşecek olan yeni otogar yeri temel atma törenine katılımın sağlanmaması konusunda gereğini rica ederiz. Esnafımızın ekmeğine ve namusuna sahip çıkacağına inancımız sonsuzdur. Hasan Kablı”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Necmi Kadar
09/03/2019
Güdümlüler
Kocadonun gazı ile ޞöför odası başkanı maşa olmuş 3-5 kişi sözde büyükşehiri yuhalıyor. Daha öncede Kocadonun dolduruşu ile Kılıçdaroğlunun yanında Osman GÜRÜNÜ yuhaladı bunlar. Oraya git git bunu söyle söyle oda başkanının kumandası Kocadonda olunca durum normal.
ali
08/03/2019
büyükşehir
Büyük şehirlerin vatandaşa en büyük hatta belkide tek faydası toplu ulaşımdır Tüm ülkede Büyük şehirlerde uygulanan en uzak mesafe ücreti Bodrum da indi bindi ücreti civarında olmasına rağmen Bodrum ޞöförlerini bir türlü doyuramadık. Haram zıkkım olsun fazladan aldığınız her kuruş kalitesizler !!
ali
08/03/2019
gözünüzü toprak doyursun
Ülkenin 81 ili içinde en pahalı ulaşımın olduğu yerde mart kedisi gibisiniz hem öpüyor hemde ağlıyorsunuz aç gözlüler gözünüzü toprak doyursun.
mehmet sait
08/03/2019
ahahahaha
ahahahahahahahahahaha yolcuna kaba davran, az yolcu var diye müsterini inecegi yere götürme, kaba ol, minibzusler koksun, ücretleri bi acayip olsun. ondan sonra soförünü bürokrata ezdirme. umarim toptan yok olur su dolmus isi.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30