17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KADINLARA KARANFİL DAĞITTI, GÜNLERİNİ KUTLADI
Tarih: 07/03/2019
Kaynak: Kent Haber
KADINLARA KARANFİL DAĞITTI, GÜNLERİNİ KUTLADI
CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, seçim çalışmaları kapsamında Bitez’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Bitez pazaryerinde gezen CHP Adayı, kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı, her birine karanfil vererek sohbet etti. Bitez esnafıyla da dertleşme imkanı bulan Aras, Bitez’in sorunlarını anlatan vatandaşlara “Bugün tanışmaya geldik. 1 Nisandan sonra çalışmaya geleceğiz” diye konuştu.

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Aras, Bodrum’da tam bir sosyal belediyecilik anlayışını hayata geçireceklerini belirterek “Halk süt ve halk ekmek uygulamasını bir an önce hayata geçireceğiz. Hem Bodrum’un yerel üreticisi ürününü en sağlıklı ve en doğal haliyle satabilecek, hem de en düşük gelirli vatandaşlarımız bile yerel ürünlere bu noktalardan ulaşabilecek. Bodrum’da artık sosyal belediyecilik yapacağız” sözü verdi.

Bodrum köylerinden getirdikleri yerel ve doğal ürünlerin turizmde değerlendirilmesi için proje ve planlamalarını yaptıklarını belirten Aras, “Pazaryerlerinin fiziki şartları hiç iç açıcı değil. Esnafımız dertli. Yaşanan mağduriyetleri acil olarak gidermek öncelikli vazifemiz olacak. Vatandaşlarımız büyük taleplerle gelmiyor. Hepsi kısa sürede hayata geçirilebilecek hizmetler. Doğru belediyecilikle, halk belediyeciliği ile tüm sorunların en kısa sürede üstesinden geleceğimizi biliyorum. Bunun sözünü veriyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30