17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KAYNAR BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU
Tarih: 07/03/2019
Kaynak: Kent Haber
KAYNAR BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU
Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kaynar ve belediye meclis üyesi adayları, ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Oyunun 40 binden 45 bine çıktığını dile getiren Kaynar, “Sessiz çoğunluk bunu 31 Mart’ta gösterecektir” dedi.

Bodrum Belediye Meydanı’nda faaliyet gösteren Palmiye Restoran isimli mekanda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda, DP Bodrum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kaynar basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda Ak Parti'den aday adaylığını açıkladığı toplantıda 40 bin oyunun olduğunu dile getirerek dikkat çeken Kaynar, bu oyun şu anda 45 bin olduğunu belirterek “Ben 40 bin oyla sahaya çıkıyorum diye boşuna demedim. Ama oyum şu anda 45 bin oldu. Sessiz çoğunluk bunu 31 Mart’ta gösterecektir. O sessiz çoğunluğu insanlar görecektir. Ben 31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sahaya çıkalı henüz 2 gün olduğunu dile getiren Kaynar, “Büyük bir haksızlık yapıldı. Önümüz kesilmeye çalışıldı. Ama ben hukukun üstünlüğüne inanan bir insan olarak 3 Mart Cumartesi günü adaylığımız kesinlik kazandı. Adaylığımız kesin olmadığı sürede de ben ve ekibimi çalışmayı hep sürdürdük. Alenen sahaya çıkmasak da kendi prensiplerimiz doğrultusunda çalışmayı hiç durdurmadık. Bodrum’da çok değişik bir seçim yaşanıyor. Bodrum çok değişik bir sürprizle karşı karşıya gelecek. Ben seçimi kazanacağıma yürekten inanıyorum” dedi.

Aday olma sürecinde kendisine haksızlık yapıldığını yineleyen Halil İbrahim Kaynar, “Biz hukuk mücadelesi verdik. Bu hukuk mücadelesinde ben geriye döneceğime inanıyordum ve geri döndük. İnanıyordum ki bizi orada yendiler ama sahada yenemeyecekler. Ciddi bir çalışmayla 20 günü 40 gün yaparak, geçmişteki çalışmalarımızın da üstüne koyarak seçimi farklı bir şekilde alacağımıza inanıyorum. Bodrum’da 5 yıl çok güzel hizmet yaparak hak ettiği yere taşıyacağım. Benim 20 yıllık siyasi hayatım var. 15 yılı belediye başkanlığı, 5 yıl muhtarlık yaptım. Halkın ve Bodrum’un sıkıntılarını biliyorum. Bu tecrübelerimden Bodrum’un faydalanması için aday oldum. Bodrum’a tarih yazmaya geliyorum. Hiç şüphem yok. Güvenim de var, bilgim de var, çalışma hırsım da var” ifadelerini kullandı.

Göltürkbükü Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde Ege’nin en iyi arıtmasını yaptığı için ödül aldığını söyleyen Kaynar, “Biz Büyükşehirle iyi geçineceğiz. Tabi ağabey ile iyi geçinmek lazım. Bakanlıklarla iyi geçineceğim. Oradan gelen yardımları Bodrum’a yansıtmanın bürokratik yönlerini çok iyi biliyoruz. Mega projeler üretmemiz lazım, büyük düşünmemiz lazım” dedi.

İlçeye 50-100 yıllık mega projeler kazandıracağını ifade eden DP Bodrum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kaynar, “Ben Bodrum sevdalısıyım, Bodrum çocuğuyum ve burada iz bırakmak için, 50-100 yıllık mega projelerle Bodrum’u bir yere getirmek için aday oldum. Bu konuda kendime son derece güveniyorum, ekibime güveniyorum, Bodrum halkına güveniyorum. 7’sinden 70’ine şöyle bir gezdim; esnaf çok sıkılmış, balıkçı çok sıkılmış, teknecisi çok sıkılmış, pazarcısı çok sıkılmış. Biz bu sıkıntıları kısa sürede bitiririz. Bunlar yapılmayacak şeyler değil. Yeter ki insanlar istesin.” şeklinde konuştu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Necmi Kadar
09/03/2019
Faydalı
Sabahları ne içiyorsa bize de adını versin .45.000 oy alacakmış komik olmasınlar.
Mert
07/03/2019
arkandeyiz.
GölTürkbüküne de kapalı pazar yeri kazandırmıştı Haşmetmeap.. 45 bin az herkes oy vermeli kendine.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30