17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GELENEKSEL DOSTLUK MAÇINDA BULUŞTULAR
Tarih: 06/03/2019
Kaynak: Kent Haber
GELENEKSEL DOSTLUK MAÇINDA BULUŞTULAR
Muhasebeciler Haftası etkinlikleri kapsamında Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen halı saha maçında muhasebeciler ile Bodrum Vergi Dairesi çalışanları karşılaştı.

1–7 Mart Mart Muhasebe Haftası gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Hafta kapsamında Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ile Bodrum Vergi Dairesi çalışanları arasında her yıl yapılan geleneksel halı saha maçı oynandı.

Müsabaka öncesi açıklamalarda bulunan Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Barış Erdoğan, her yıl geleneksel hale gelen, dostluk, beraberlik ve kurumlar arası ilişkilerin gelişmesi anlamında çok önemsedikleri bu sosyal etkinlikte Bodrum Vergisi Dairesi’nin değerli idareci ve çalışanları ile birlikte olmaktan oda olarak mutluluk duyduklarını ifade etti. Erdoğan, meslektaşlarının en fazla iletişim içinde olduğu kurum olan Bodrum Vergi Dairesi idareci ve çalışanlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bitez Mahallesi’ndeki bir halı sahada karşılıklı çiçeklerin sunumuyla başlayan maçın kazananı her yıl olduğu gibi yine dostluk oldu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30