17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FOTOĞRAFLARLA KADIN SERGİSİ AÇILDI
Tarih: 06/03/2019
Kaynak: Kent Haber
FOTOĞRAFLARLA KADIN SERGİSİ AÇILDI
Halikarnas Bodrum Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (BOFSAD)’nce “Fotoğraflarla Kadın” sergisi Oasis AVM’de açıldı.

BOFSAD, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla emekçi kadınların fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırladı. Hazırlanan 28 fotoğraf Oasis Hurmalı Cadde’de fotoğraf severlerin beğenisine sunuldu. Kokteylle açılışı yapılan sergiyi gezen AVM ziyaretçileri, fotoğrafları yakından inceledi.

Sergi açılışında Kent Haber’e konuşan Halikarnas BOFSAD eğitmenlerinden Ahmet Çağlar, şu bilgileri aktardı:

“Halikarnas BOFSAD olarak Oasis AVM desteği ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için emek ve kadın konulu fotoğrafları sergiliyoruz. Sergimizde 28 fotoğraf var. Dernek olarak birçok faaliyetimiz var, birçok konuda çalışmalarımız var. Bunların yanında sosyal projelerimiz de var. Bu bağlamda üyelerimizle birlikte Dünya Kadınlar Günü için emekçi kadınların fotoğraflarından oluşan sergiyi açtık. Kısıtlı bir zamanda sergi kararın verildiği için 12 üyemizin fotoğrafı var. Bu fotoğraflar için arşivlerimizden de faydalandık. Bodrum’un köyleri, yerel yaşamı ve derneğimizin düzenlediği şehir dışı gezilerde üyelerimiz zaten kadrajlarına bu tür fotoğrafları alıyordu. Bu açıdan daha hazır olan fotoğrafları kullandık.”

Sergi, 10 Mart tarihine kadar açık kalacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30