17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KAYNAR SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİYOR
Tarih: 05/03/2019
Kaynak: Kent Haber
KAYNAR SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİYOR
Saha çalışmalarına başlayan Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Yalıkavak Pazar esnafına ve Yalıkavak halkına mevcut Pazar yerinin üzerinin kapatılacağının sözünü verdi.

Pazar yeri ziyaretinden sonra Yalıkavak esnafını ziyaret eden Halil İbrahim Kaynar ve belediye meclis üyesi adayları, CHP seçim bürosuna da uğradı. CHP’lilerle oldukça samimi bir ortamda sohbet eden Kaynar, seçimin bir yarış olduğunu ama dostlukların baki olduğunu belirterek; “Seçimler bir demokrasi şölenidir. Diğer parti adayları bizim dostlarımız, arkadaşlarımız. Biz bu güzel ilçede hep beraber yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Ne olursa olsun dostluklarımız kalıcı olacaktır” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar ve DP Bodrum Belediye Meclis üyesi adayları seçim çalışmalarına Yalıkavak’ta devam etti. İlk olarak Yalıkavak Pazarı’nı ziyaret eden Kaynar ve ekibi, esnafın karavanasına ortak oldu, halkın ve esnafın sorunlarını dinledi, tek tek not aldı. Yalıkavak’ın Bodrum’un parlayan yıldızı olduğunu söyleyen Halil İbrahim Kaynar; “Ancak Yalıkavak’ın da sorunları var. Başta arıtma olmak üzere Bodrum’un geneline yayılan sorunlardan maalesef Yalıkavak’ta nasibini alıyor. Biz bu sorunların hepsini çok iyi biliyoruz ve uygulanabilir, ayağı sağlam yere basan projelerle bu sorunları çözeceğimizin sözünü veriyoruz” dedi.

Pazarın mevcut halinin Yalıkavak’a kesinlikle yakışmadığını söyleyen Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar; “Hem esnafımız, hem de Yalıkavaklı hemşehrilerimiz Pazar yerinin bu halinden çok şikayetçi. Böyle ilkel brandalar, dünya kenti Bodrum’a yakışmıyor. Halkımız bizi göreve getirdiği takdirde Yalıkavak Pazar yerini, Bodrum’a yakışır şekilde planlayacağız. Mutlaka üstünü kapatacağız. Vatandaşlarımız kışın ıslanmadan, yazın sıcaktan pişmeden rahat rahat alışveriş yapacak. Esnafımız da çok rahat edecek” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
haci bektas veli
06/03/2019
kirk yapar 40
arkasinda 3 kisi bile yok 40bin oyum var diyor bu saf arkadas. Ne demis mehmet bahceli ? 2009'un 9'unun solundaki sifiri at, ne kaldi? 9. 2'nin sagindaki sifiri at, ne kaldi? 2. (eller kollar oyamaya baslar) topla o 2'yle 9'u. ne yapti? 11. 2009'un ortasindaki sifirlari at. ne kaldi? 29. topla 29'la 11'i ne yapar? (brutal vokal mode on) 40 yapar!

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30