17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BOMASK FETHİYE’DEN DERECEYLE DÖNDÜ
Tarih: 05/03/2019
Kaynak: Kent Haber
BOMASK FETHİYE’DEN DERECEYLE DÖNDÜ
Bodrum Myndos Amatör Sporlar Kulübü (BOMASK), Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Fethiye’de düzenlenen Akdeniz Kupası Kürek Yarışları’ndan dereceyle döndü.

2 - 3 Mart tarihlerinde Kürek Tesisleri’nde gerçekleştirilen yarışlara 15 kulüpten 240 sporcu katıldı. İstanbul, İzmir, Adana, Sinop, Adıyaman, İznik, Fethiye, Sakarya ve Rize'den katılan çeşitli kulüplerin sporcularına karşı yarışan BOMASK sporcusu Lidya Delfin Eraslan, bir birincilik, bir de ikincilik alarak Türkiye genel klasmanda ikinciliğe yükseldi.

BOMASK’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada “Türkiye'nin farklı coğrafi kesimlerinden Fethiye'ye yarışmak için gelen sporcu gençlerin iki gün boyunca yarış dışında da birbiriyle kaynaşmaları ve dostluklar kurmaları, kürek sporunun birleştirici ruhunu bir kez daha ortaya çıkardı. Her sezon Bodrum'da biraz daha gelişen kürek sporunun temsilcisi BOMASK Bodrum Marina'daki çalışmalarına yeni katılan üyeleri ile katkı vermeye devam ediyor” denildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30