17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ARAS, PARTİLİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Tarih: 03/03/2019
Kaynak: Kent Haber
ARAS, PARTİLİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, bu sabah CHP’lilerle Ortakent’te kahvaltıda buluştu.

Bodrum CHP’nin birlik ve beraberlik kahvaltısına CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Büyükşehir Belediye ve Bodrum Belediye Meclis üyeleri, bazı eski belediye ve ilçe başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları başkan ve üyeleri ile CHP Bodrum Belediye Meclisi adayları katıldı.

BÜYÜKŞEHİR’İN GÜCÜNÜ BODRUM’UN İLİKLERİNE KADAR HİSSETTİRECEĞİZ

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras toplantıda yaptığı konuşmasında, “Bir ve beraber olursak aşamayacağımız hiçbir engel yok” mesajı verdi. Aras, “CHP, Bodrum’da yumruk gibi olmalıdır arkadaşlar. Artık önümüze bakmalıyız. Çünkü zaman çok kısa. Bu seçimi, 25 günlük süreçte çok rahat kazanacağız. Bodrum’da ve Muğla’da CHP iktidarını devam ettireceğiz” diye konuştu.

Yeni dönemde Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım gücünü Bodrum’un iliklerine kadar hissettireceklerini taahhüt eden Aras, “O yatırımları Bodrum’a sonuna kadar getireceğiz. Vermezlerse de gidip alacağız” dedi. Aras, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizim örgütümüz Bodrum’da çok güçlü. Biz yeni kurulan bir parti değiliz. 95 yıllık bir CHP bu. Mustafa Kemal Atatürk’ün organizasyon yeteneğiyle kurulmuş ve öyle ayakta kalmış sağlam temellerin üzerinde kurulmuş bir partiyiz biz. O yüzden bizim partimizin örgütçülüğü özellikle Bodrum’da çok güçlü. Yeni kurulan partiler gibi değiliz biz. Biz ayağa kalkarsak, bir arada olursak tüm engelleri aşacağız ve seçimi çok rahat alacağız. Herkesin yüzü gülsün. Görev beklemeyin. Herkes kendi sokağında, kendi mahallesinde bizi anlatsın. Artık Bodrum’da bir şeylerin değişeceğini anlatsın.”

Bodrum’da artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini söyleyen Aras, “Bodrum’a bu ekibimizle beraber çok güzel hizmetler yapacağız. Çok genç, çok güzel bir meclisimiz var. Tecrübeli arkadaşlarımız var. Bizim yönetimimizde ‘Ben yaptım oldu’ zihniyeti kesinlikle olmayacak. Sizlere soracağız, halkımıza soracağız. Yönetimde aklı, bilimi, kollektif düşünceyi kendimize şiar edineceğiz. Bu bizim için çok önemli." dedi.

Hiç kimseye kırgınlığının olmadığını, hiç kimseyle siyasi çekişmesi bulunmadığını vurgulayan Aras, “Eğer bugüne kadar kırdıklarım, üzdüklerim varsa şimdiden özür diliyorum. Bodrum’da tüm kırgınlıkları bitirelim. Partimizi bir arada tutalım” dedi.

Toplantıda partililere seslenen CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, çok zorlu bir süreçten geçtiklerini ve yakın zamanda bir yol kazası yaşadıklarını belirterek “Bu yol kazasında adayımızı değiştirdik. Sayın Mustafa Saruhan’a gösterdiği olgunluktan, mücadelesinden ve çalışkanlığından dolayı örgütüm adına çok teşekkür ediyorum. Kendisi partimizin neferidir. Son düzlüğe kadar mücadeleye hep beraber devam edeceğiz” dedi.

Ahmet Aras konuşmaların sonunda partililerini ve tüm Bodrum halkını CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 9 Mart’ta Muğla’da gerçekleştireceği miting ve temel atma törenine davet etti.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ekip
06/03/2019
ekip
proje görmebk için muğla büyükşehiin projeler bölümüne tıklayın.
Yenilikçi
05/03/2019
Bodrum a gereken değişim
Bu yorum tanımıyorum, 10-20 yıldır görevde olanlar varken neden Ahmet ARAS diyenler içindir. Bodrumun şu anki durumundan memnun olmayacaksın, değişim istiyorum diyeceksin, bir de üstüne yıllardır görev yapanlar varken neden bu aday diyeceksin. Oturup düşünmek lazım, yıllardır görev yapan isimlerin bu zamana kadar Bodrum a ne faydası olmuş acaba? Ne değişiklik gördünüz her geçen gün kötüye giden Bodrum' da? Proje yok diyen arkadaş, sana sormazlar mı bu adam aday adaylığı sürecinde yapılabilir ve Bodrum a çok şey katacak projelerle karşınıza çıkmadı mı diye? Hala haberim yok diyorsan kafanı bir zahmet kumdan çıkartıp bir etrafına bak lütfen.
chpli
05/03/2019
olmaz
chp li olarak ben bile tanımıyorum.yıllardır chp de olan isimler varken.bence olmadı.
aykut t.
04/03/2019
olmaz olsun
nerde kaldı liyakat...nasıl oy vereceğimizi şaşırdık,bu parti bizim partimiz değil artık
Yılmaz A
04/03/2019
ekip
Benim anlamadığım meclis ekibi Saruhan'ın. Yeni aday nasıl söz geçirecek başkasının yaptığı ekibe o da merak konusu.
Kandemir
04/03/2019
Olmaz
Hakikaten ya..Bodrum Chp adayının staj yapacağı yer olmamalı.Ahmet Aras işi öğrenene kadar beş yıl geçer.
Can
04/03/2019
Kantarın topuzu
Hakeden aday Ali Öztürk'tü.Yanlış seçim.
Mert
04/03/2019
Emek
içim acıyor. Bir arkadaşım var kendisi de aday olmuştu. 20 yıldır hizmet ediyor.Aday olalı henüz 6 ay olmuş biri belediye başkan adayı olabiliyorsa Chp'nin bunu sorgulaması gerekiyor.iki ot festivaliyle bu işler oluyorsa yazık emek veren değerlere..
Mustafa K.
04/03/2019
Stajyer
Proje yok ,bilen,tanıyan yok..Bodrum'u yönetebilir mi onu da bilen yok oyum tosun'a. Bodrum'un staj yapacak belediye başkanı değil , bilgili ,deneyimli ve çalışkan bir belediye başkanına ihtiyacı var. Chp'liyim ama bu dönem Mehmet Tosun. Bir kere şans verilmeli.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30