17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SPORCULAR VE VELİLER DAYANIŞMA GECESİNDE BULUŞTU
Tarih: 02/03/2019
Kaynak: Kent Haber
SPORCULAR VE VELİLER DAYANIŞMA GECESİNDE BULUŞTU
Bitez Pedasa Gençlik Spor Kulübü, veliler ve sporcuların katılımıyla bir dayanışma gecesi düzenledi.

Bünyesinde 100’e yakın lisanlı futbolcu ve 40’a yakın futbol okulu öğrencisi bulunan Bitez Pedasa Gençlik Spor Kulübü Cevat Şakir üzerindeki bir mekanda dayanışma gecesi düzenledi. Kulüp sporcuları ve velilerinin katıldığı geceye ilgi yoğun oldu. Etkinlikte, kulübe destekleri olan kişi ve kurumlara teşekkür plaketleri verildi.

Kulübün Kurucu Başkanı Ahmet Tanrısever, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Bizim 100’e yakın lisanslı futbolcumuz var. Ayrıca futbol okulumuzda da yaklaşık 40 öğrencimiz var. Kulübmüzdeki bütün sporcuları ve velilerini kaynaştırma adına bu dayanışma gecesini düzenliyoruz. Bu gece de ayrıca kulübümüze de yardım topluyoruz. Sağ olsunlar velilerimiz bu geceye yoğun ilgi gösterdiler. Onlar her zaman bizim yanımızda. Onlar sayesinde ayakta kalıyoruz” dedi.

Ahmet Tanrsever, “Kulübümüz şu anda 2. Amatör, altyapı liglerinde 11, 12, 13, 14, 15 ve 16 yaş kategorilerinde müsabakalara çıkıyoruz. Bodrum’da spor yapmak isteyen tüm çocukları kulübümüze bekliyoruz. Biz bu arada Konacık’ta kendi tesisimizi yaptık. Onun için de Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30