17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HASAN KABLI YİNE GÜRÜN'E YÜKLENDİ
Tarih: 02/03/2019
Kaynak: Kent Haber
HASAN KABLI YİNE GÜRÜN'E YÜKLENDİ
Muğla Büyükşehir Ulaştırma Daire Başkanı Hamdi Alper Kolukısa’nın görevinden istifa etmesi üzerine Bodrum Şöförler Odası Başkanı Hasan Kablı bir açıklama yayınlayarak, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e yüklendi.

Şoförler odası Sosyal Medya hesabından sert ifadelerle Osman Gürün’ü eleştiren Hasan Kablı’nın açıklamaları şöyle:

“Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 5 yıl boyunca tüm uyarılarımıza, yakarışlarımıza, şoför esnafının sıkıntılarını dile getirmemize rağmen Hamdi Alper Kolukısa’yı görevden almadınız. Şimdi seçime 1 ay kala kaybettiğiniz oyları yeniden devşirmek için H. Alper Kolukısa’nın istifa ettiğini duyurmakla şoför esnafını kandıracağınızı mı sanıyorsunuz. Bu iş bitmiştir. Muğla’daki 5 yıllık zorba hükümdarlığınız 1 ay sonra sona erecektir. Yalandan görevden almalarla biz şoför esnafından oy alacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
cakallar
06/03/2019
osman başkan
ben olsam osman gürünün yerine secimden sonra belediye otobusu koyarım bi 50-100 tane daha.
arda kurucu
05/03/2019
çok sevinmen
şu seçim geçsin sevindiğiniz kişi geri gelirrr çok gaza gelmemek hoplayıp zıplamamak gerek sonra pişmanlığın dönüşü olmaz ama iş işten geçer
artisler
04/03/2019
havanızdan geçilmiyordu
Osman Gürün toplu taşıma devrimini yapmadan önce minibüsçülerin havasından geçilmiyordu neredeyse Türkiye'nin en pahalı toplu taşıma ücretleri vardı. Bunların havası sönünce fiyatlar normale döndü.
seval demir
04/03/2019
BAYAN OLARAK KINIYORUM
Bir bayan olarak ne taksiye ne minibüse binerken içim rahat ve huzurlu hissediyorum, kendilerini nasılda herşeyin üzerinde görmeye çalışıyor ve kural tanımaz olduklarını vurguluyorlar. Bu kartelleşmenin bu bağnaz yapının değişmesi ve yıkılması gereklidir. Bizlerde gelişmiş ülke standartlarında eli yüzü düzhün ahlak sahibi şoförler istiyoruz.
cakallar
04/03/2019
cacıklar
yahu kim gelirse gelsin kanuna göre bu iş böyle devam edicek.posta koymakla olmaz bu iş.seni takan yok zaten koyduğun postalara.kızmırda mbb sini 20 tane gönderiverir mazallah belediye aracı öyle bakarsın.millet bir imza kampanyası başlatır karşı atak görürsün.bence otur oturdun yerde.
Ayhan kamacı
04/03/2019
HADDiNi BiLMEZ HADSiZLER
Tek amaçları halkı vatandaşı sömürmek olan insanları kazıklamayı kendilerine amaç edinen birde bunu şoförlük gibi kutsal bir meslek adı ile yapan haddini bilmez insan topluluğu meydanın bu zihniyete kaldığını bir düşünün halka nasıl zülüm ve eziyet edebileceklerini gözünüzde canlandırın. Buradan çağrıda bulunuyorum kullanmayın ne taksi ne dolmuş kullanmayın nasıl yola gelirler görün
gogo
04/03/2019
..!
ya hasan kaba pardon kablı boş yapma ya deve güreşi şaraba devam et sen hadi
ahmet aydın
03/03/2019
soforler odasımı - mafyamı
Turkiyede en kısa mesafelere en yuksek paraları alıp , her 3-4 ayda bir olay cıkartıp sagı solu ne yüzle tehdit ediyorlar , inanılmaz. yazın utanmadan dolmuşlara 2 usd - 1,5 euro yazıp , altına 3,5 tl yazan soforunu dolmusunu dahi denetleyemeyen adam cıkmış , buyuksehir belediye baskanına efeleniyor. taksi desen baska alem. her köşebasında - sokak basına - ağaç golgesinde oturan bir sürü adam. 20 bin tl lik araclarla 3-4 kilometrelik yola 25-30 tl alıp hala ağlamak halka terbiyesizlikitir. sermayeniz - eğitiminiz - reklamınız - emeğiniz nedirkide haketmediğiniz paralara talipsiniz. 3 cümle yabancı dil bilmeyen , 10-15 tl lik yolu begenmeyenler şimdi cıkıp belediye laf söylüyor. her taksici havalimanına gitmek istiyor. ne güzel bodrum , günde 150 km yol yap ayda 15-20 bin tl kazanç iste. yeter artık bodrumun pahalı ulasımı.
ALi
03/03/2019
mart kedisi
Allah gözünüzü doyursun Mart kedisi gibisiniz Türkiye de ulaşımın en pahalı olduğu ilde ޞöför esnafısınız hala ağlıyorsunuz, Osman Gürün Büyüş ޞehirler içinde en yüksek ulasım ücretini sizlere verdi nankörlük yapıyorsunuz !!
Sarp Kara
02/03/2019
Tehdit Etmeyi Bırak Artık Bay Kablı
Sayın Kablı Boş boş konuşmuş yine, Beyhude çaba harcıyorsun . Bodrumda Dolmuşların tekeli bitti.Sayın Gürün büyük bir hizmet yaparak Bodruma Belediye Otobüslerini getirdi,tıpkı medeni şehirlerde olduğu gibi. Gümüşlükte Sunlight ve Aktaş Sitelerinin önünden tüm ricalarımıza rağmen bi,r tane Dolmuş inatla geçirmediniz. Emekli yaşlı insanlar teee Koyunbabaa Camii Migrosun oraya yürüyorlar ayazda ruzgarda, yokuş demeden zorlanarak dolmuş almak için.En azından Osman Gürün 3 tane sefer koyduda insanlar biraz rahat etti. Senin Dıolmuşlarında denetim yok Turiste farklı, yerliye farklı tarife uyguluyorsun.Euro Doviz ayağına. Tehditkar olmayı bırakta işini düzgün yap bence derim sana Bay Kablı.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30