17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ADANALILAR DERNEĞİ’NE YENİ BAŞKAN
Tarih: 01/03/2019
Kaynak: Kent Haber
ADANALILAR DERNEĞİ’NE YENİ BAŞKAN
7 Yıldır Bodrum’da faaliyetlerini sürdüren Bodrum Adanalılar Derneği, olağan genel kurulu sonrası seçilen yeni yöneticiler görev paylaşımı yaptı. Dernek Başkanı Avukat Barış Uysal oldu.

Kuruluşundan bu yana başkanlık görevini yürüten Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun görevi Avukat Barış Uysal’a bıraktı. Artık nöbet devri zamanının geldiğini söyleyen Ongun; yeni başkan Barış Uysal’ın bu görevi layıkıyla yapacağına inandığını, bundan sonrada derneğin hizmetinde olacağını belirtti.

Yeni oluşan yönetim ve denetleme kurullarında şu isimler bulunuyor:

Barış Uysal, Hüseyin Akşen, İmer Egemen, Nihal Ekinci, Ayhan Ongun, Fikriye Duru, Gültekin Ulusoy, Taner Uysal, Sevim Gergin, Orhan Gazi Nas, Halis Açacak, Ahmet Özgür, Bülent Apaydın, Ali Peltek, Kemal Esame, Uğur Taşkın

Toplantı sonunda Kent Haber’e konuşan Av. Başkan Barış Uysal şunları söyledi:

“Bodrum Adanalılar Derneği’nin yönetim kurulu ve üyelerinin teveccühü ile başkanlığını yürüteceğim. 5 seneden beri Bodrum’da yaşıyorum, 5 seneden beri burada avukatlık yapıyorum. Aynı zamanda bu dernek için, bu şehir için çalışmaktayız. Biz dernek olarak bugüne kadar hiç mikro veya makro milliyetçilik peşinde olmadık. Sadece Adanalıların veya Çukurovalıların haklarını savunan ve sadece bunlar için çalışan bir dernek olmadık. Bodrum’daki Adanalıların bir araya gelerek gerek kendi aralarındaki yardımlaşmasını sağlayan gerekse bulunduğu şehir Bodrum’a yardımcı olmak isteyen, buranın gelişmesi için faaliyetlerde bulunan bir dernek olduk. Bundan sonra da bu amacımız devam edecektir. Biz bu sene gerek üyelerin bir arada bulunması gerek şehrimize yapacağımız katkılar yönünden bazı planlamalarda bulunacağız. Bodrum’un en önemli STK’larından biriyiz. Bundan sonra da bu unsuru devam ettireceğiz. Daha da büyümeyi planlıyoruz. Amacımız Bodrum’daki bütün Adanalılara ulaşmaktır.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
AYDIN DOОER
01/03/2019
BAޞARILAR
YENi BAޞKANA BAޞARILAR DiLER, DERNEK ÇALIޞMALARINDA HER ZAMAN YANINIZDA OLDUОUMUZU BELiRTiRiM.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30