17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
26 MİLYONLUK İKRAMİYE BODRUM'A ÇIKTI
Tarih: 01/03/2019
Kaynak: Kent Haber
26 MİLYONLUK İKRAMİYE BODRUM'A ÇIKTI
11 haftadır devreden Süper Loto’nun son çekilişinde 6 bilen bir kişi Bodrum’dan çıktı.

26.181.291,75 TL kazanan talihlinin kuponunu Çarşı Mahallesindeki Pina Marketten yatırdığı öğrenildi. Büyük ikramiyenin Bodrum’a çıkması ilçede büyük heyecan yaratırken, talihlinin kim olduğu merak konusu oldu.

Geçen 6 Şubat tarihinde de Şans Topu'nda 5+1 bilen biletlerden 2'si Bodrum'a çıkmıştı.

Şanslı biletin oynandığı Pina Market’in çalışan Mustafa Göymen, yaptığı açıklamada “Alan belli değil. İnşallah ikramiyeyi alan arkadaş ortaya çıkar. Benim müşterilerimden bazıları makineye inanmıyorlardı ama demek ki çıktı mı çıkıyormuş” diye konuştu.

Her hafta Süper Loto oynadığını ifade eden bir vatandaş ise “Ben de Süper Loto oynayanlardan biriyim ama şans bana gülmedi. Şansın güldüğü arkadaşa iyi yerlerde kullanmasını temenni ediyorum. Ben o arkadaşın şu günlerde ortaya çıkacağını zannetmiyorum. Ama ilerleyen günlerde çıkabilir. Herkes gelsin, Bodrum’dan bilet alsın. Özellikle Pina Market’ten almalarını istiyorum. Çünkü buradaki arkadaşımız elleri çok uğurlu bir insan” ifadelerini kullandı.

Hep 1 veya 2 rakam tutturduğunu söyleyen Ahmet Dirier de “Şimdiye kadar 6’yı tutturamadım. Ama bu bayiden büyük ikramiyeler çıkıyor. Mustafa ağabeyin şansı, elleri çok uğurlu” şeklinde konuştu.

Muhammet Torun adlı vatandaş ise “Bana çıksaydı bütün aileme, sülaleme yeterdi. Ben Bodrum için de güzel şeyler yapardım. Bir cami yaptırırdım” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30