17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KALİTELİ ZAMAN VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Tarih: 28/02/2019
Kaynak: Kent Haber
KALİTELİ ZAMAN VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Yağcı, TED Bodrum Koleji’nin konuğu olarak 2 Mart’ta “Kaliteli Zaman ve Sosyal Medya Yönetimi” konulu bir seminer verecek.

Bugüne kadar örnek bir anlayışla ve çevreye karşı sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek birçok uzmanı ilgililerle buluşturan TED Bodrum Koleji, hayatımızın adeta bir parçası haline gelen "İnternet ve Sosyal Medya"yı konuşmak üzere Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Yağcı’yı ağırlayacak.

2 Mart 2019 Cumartesi günü, 11.00-13.00 saatleri arasında, TED Bodrum Koleji Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan seminerde; Hayatın vazgeçilmezleri arasına giren "İnternet ve Sosyal Medya” aslında nedir? çocuklarımız interneti ne kadar kullanmalı? Çocuklara sosyal medyayı yasaklamalı mıyız? İnternet ve çocuk arasında güvenli ve sağlıklı bir denklemi nasıl kurabiliriz? Çocuklarımızla nasıl kaliteli zaman geçirebiliriz? konuları konuşulacak. Ayrıca, 21’inci yüzyılın vazgeçilmezlerinden olan sosyal medya araçlarının amaç dışı kullanıldığında oluşturacağı sonuçlar ve doğru kullanımının bireye sağladığı yararlar karşılık paylaşımlarla anlatılacak.

Seminer tüm Bodrum halkına açık ve ücretsiz olacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30