17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SİYASAL İLETİŞİMDE SIRADIŞI YÖNTEM
Tarih: 28/02/2019
Kaynak: Kent Haber
SİYASAL İLETİŞİMDE SIRADIŞI YÖNTEM
İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, yoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim kampanyasında vaatlerini anlatmak için kullandığı sıradışı ve ilginç bir yöntemle de ilgi çekiyor. Mehmet Tosun'un başkan seçilmesi halinde yapacaklarını anlattığı karikatür dergisi vatandaşların da beğenisini kazandı.

Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Harita Kadastro Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan, ardından da Fen Bilimleri Enstitüsü Trafik Planlama ve Uygulaması ile Mahalli İdareler ve Şehircilik dallarında yüksek lisans yapan Mehmet Tosun, iki dönem de Konacık’ta belediye başkanlığı yaptı.

2019 yerel seçimlerinde Bodrum Belediye Başkanlığına aday olan Eski Konacık Belde Belediye Başkanı Mehmet Tosun, sıra dışı bir seçim çalışması yürütüyor. “Belediyecilik benim işim” diyen Tosun, seçilmesi halinde çevreden yapılaşmaya, trafikten altyapıya kadar yapacaklarını ve çocuklar, gençler, kadınlar, emekliler, ev hanımları, sokak hayvanları için ürettiği projeleri karikatür dergisinde anlattı.

Ünlü Karikatürist Murat Kürüz tarafından hazırlanan dergide Tosun, Bodrum Belediyesinin sanata ve sanatçıya her türlü desteği vereceğini ve bir açıkhava müzesi niteliğindeki Bodrum'da tarihi eserlerin gün yüzüne çıkarılması için çaba sarf edeceklerini de ifade ediyor.

İYİ Partililer tarafından Başkan adayı Tosun'un çalışma yaptığı yerler ile birlikte tüm Yarımada da dağıtılmaya başlanan 32 sayfalık derginin ayrıca sosyal medya ve www.mehmettosun.com.tr sayfasından da yayınlanacağı açıklandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30