17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TOSUN PAZAR GÜNÜNÜ KARAOVA'DA GEÇİRDİ...
Tarih: 25/02/2019
Kaynak: Kent Haber
TOSUN PAZAR GÜNÜNÜ KARAOVA'DA GEÇİRDİ...
Pazar gününün tamamını “Ekmeğini yediğim” dediği, doğup büyüdüğü Karaova'da geçiren İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, gittiği mahallelerde ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılandı. Büyüklerin ellerini öpüp, köylülerle kısa sohbetler gerçekleştiren Tosun, vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetleri dikkatle dinledi, “Gereği neyse ivedilikle yapacağız” dedi

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Karaova Mahallesi Pazar yerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek başladığı programına, Sazköy Kurudere Sokak, Sazköy Mahallesi ve Pınarlıbelen Mahallesinde katıldığı kahve toplantıları ile devam etti. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Başkan Adayı Mehmet Tosun, Pazar alışverişine gelen vatandaşlarla da sohbet ederek, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde kendisine destek vermelerini istedi.

Sazköy Mahalle Muhtarı Erdal Yabacı'nın evinde düzenlenen yemeğe de katılan Tosun, bahçedeki traktörü görünce köy hayatına hasret olduğunu belirterek, traktörle kısa bir gezinti yaptı. Tosun ve beraberindekiler, daha sonra ise Kurudere Sokak’ta düzenlenen toplantıya katıldı.

Kurudere Bölgesinin güzel insanları ile birlikte olduklarını belirten İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun;

“Böylesi bir bereketli günde siz değerli hemşehrilerimle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu topraklarda doğup büyüdükten sonra üniversite hayatımız ve ardından ise biliyorsunuz 10 yıl boyunca Konacık Belediye Başkanlığı görevini yaptım. Bugün ise İYİ Parti’nin Bodrum Belediye Başkan Adayı olarak karşınızdayım. İlk seçim ofisimizi açtık, böylece 2014 yılında yarım kalan bir belediye başkan adaylığı mücadelemizi bugün Karaova’dan başlatmış olduk. Özellikle siz değeli hemşehrilerimden desteğinizi rica ediyorum, ben sizin evladınızım. Ben bu toprakların çocuğuyum ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye seçimleri Bodrum açısından çok önemli. 5 yılı geride bıraktık ve sorunlarımız çözülmediği gibi artarak devam etmekte. Hele ki Büyükşehir uygulamasına geçtikten sonra, başta muhtarlarımız olmak üzere siz değerli halkımız da iki belediye arasında kalmış durumdasınız. Su ile bir probleminiz oluyor büyükşehir belediyesi bakıyor, altyapı sorunları var büyükşehir belediyesi bakıyor, ulaşımda keza öyle. Eğer göreve gelirsek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı kim olursa olsun birlikte çalışacağız, el ele vereceğiz, kendimizi milletten ve devlet kurumlarından üstün görmeyeceğiz, Bodrumumuzun, Karaovamızın sorunları çözeceğiz” dedi.

Başkan Adayı Mehmet Tosun ve ekibinin sonraki durağı ise Sazköy ve Pınarlıbelen Mahalleleri oldu. Yağmurlu bir havaya rağmen vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Tosun buralarda yaptığı konuşmasında; “31 Marttan sonra Karaova layık olduğu değere kavuşacak. Karaova Mahallemizde ve çevre mahallelerimizde yaşanan sıkıntılar ile eksiklikler hakkında detaylı bilgiye sahibiz. Ekimizle birlikte gece gündüz koşturarak, çalışarak hizmet üreteceğiz” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Taner Uysal
26/02/2019
Ekolojik Turizm
Mumcular ve Çömlekçi bölge halkı artık üretici doğa dostu Ekolojik turizmin nimetlerinden yararlanmak ve bu konuda atılacak adımları görmek istiyor.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30