17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MAZLUM AĞAN'DAN SARUHAN'A TAM DESTEK
Tarih: 25/02/2019
Kaynak: Kent Haber
MAZLUM AĞAN'DAN SARUHAN'A TAM DESTEK
CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan seçim çalışmalarını Kumbahçe mahallesinde sürdürdü.

CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile birlikte Barlar Sokağı’ndan Kumbahçe‘deki Halikarnas İskelesi’ne kadar esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek ve sorunları dinleyerek giden Saruhan, Kumbahçe'de Bodrum eski Belediye Başkanlarından Mazlum Ağan ile de buluştu, desteğini aldı.

Kumbahçe Mahallesi Belediye Kafeterya’da halk ile sohbet eden Saruhan’a turizmci Yengin Arda bir dosya sunarak mahallenin sorunlarını iletti. Saruhan Kumbahçe’nin Bodrum’un kalbi olduğunu belirterek “Öncelikle beni alkışlarla ve En büyük Başkan sloganı ile karşıladığınız için sizlere teşekkür ederim ancak henüz başkan olmadım. Ancak sizlerin değerli oyları ile inşallah belediye başkanı olacağım. İşte o zaman tüm bu bana ilettiğiniz mahallenin sorunlarını estetik mimari gözetiminde uzmanlar ve burada yaşayan halkın esnafın düşünceleri alınarak hazırlanacak yeni Kentsel Tasarım projesi ile kısa zamanda hayata geçirerek çözeceğiz” dedi.

Bodrum’da 2004-2009 döneminde Belediye Başkanlığı yapan CHP'li Mazlum Ağan da Saruhan'a tam destek verdiğini ifade ederek; “Saruhan ile aynı dönemlerde belediye başkanlığı yaptım. Bu nedenle onun çalışmalarını çok iyi biliyorum. Yalıkavak’a neler kazandırdığı, mahallenin marka değerini nasıl arttırdığını en yakından bilen bir arkadaşı olarak ona desteğim ve inancım sonsuz. Bodrum’a gerçekten önemli hizmetleri olacağına inanıyorum. O nedenle bugün Saruhan’ı burada mahalle halkı ile karşıladım ve başarılar diledim” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
mehmet
25/02/2019
CHP Li
2 TANE MAZLUM AОAN VAR MUSTAFA SAUHANA DESTEK VEREN ESKi BODRUM BELEDiYE BAޞKANI MAZLUM AОAN HANDAN HANIM
handan gundohan
25/02/2019
agan iyipli degil mi
ben analmadim vallahi , bu mazlum denen agan iyipli tosunun listesinde degil miydi ? anlayan varsa beri gelsin

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30