17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MEDİHA KARABAĞLI TOPRAĞA VERİLDİ
Tarih: 25/02/2019
Kaynak: Kent Haber
MEDİHA KARABAĞLI TOPRAĞA VERİLDİ
Bodrum Lisesi eski müdürlerinden Turgut Karabağlı'nın 85 yaşındaki eşi Mediha Karabağlı vefat etti.

Bodrum’da eğitime yaptığı katkılarla bilinen Bodrum Lisesi müdürlerinden merhum Turgut Karabağlı’nın eşi 1933 doğumlu Mediha Karabağlı, yaşlılığa bağlı rahatsızlıklar nedeni ile vefat etti.

Bodrum’un bilinen ve köklü ailelerinden birisine mensup olan Mediha Karabağlı’nın cenaze törenine oldukça yoğun bir katılım oldu. Mediha Karabağlı’nın evlatları Oğuz, Işık Soysal ve Mete Karabağlı törende taziye dileklerini kabul etti.

Törene Mediha Karabağlı’nın ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen, CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, AK Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş, CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan'ın da aralarında bulunduğu vatandaşlar ile Turgut Karabağlı’nın çok sayıda öğrencisi de hazır bulundu.

İkindi namazının ardından Bodrum Adliye Camiinde kılınan cenaze namazında helallik alındı. Mediha Karabağlı daha sonra Türbe Mezarlığı’nda merhum eşi Turgut Karabağlı’nın yanına defnedildi.

Kent Medya Grubu olarak bizler de merhume Mediha Karabağlı’ya Allah’tan Rahmet, acılı ailesine de sabırlar diliyoruz.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30