17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TAHİR ATEŞ’TEN MAĞDUR VATANDAŞLARA ZİYARET
Tarih: 25/02/2019
Kaynak: Kent Haber
TAHİR ATEŞ’TEN MAĞDUR VATANDAŞLARA ZİYARET
Bodrum AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş, pazar günü şiddetli yağış sonrası evleri göle dönen vatandaşları ziyaret etti.

Cumhur İttifakının Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Tahir Ateş ilk olarak Ortakent Mahallesinde bulunan bir alışveriş merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Yağışlı bir Pazar gününde Alışveriş merkezinde vakit geçiren ailelerle sohbet eden Ateş, Bodrum'a cerrahi müdahalenin şart olduğunu söyledi. Alışveriş merkezinde vatandaşların taleplerini de dinleyen Tahir Ateş daha sonra Turgutreis Mahallesini ziyaret etti.

Ateş, Turgutreis ziyaretinde, yağan yağmur nedeniyle su basan ev ve iş yeri sahipleriyle bir araya geldi. Dr. Ateş, yürütecekleri Belediyecilik hizmetiyle bu sorunların üstesinden gelecek bir yapıya sahip olduklarını belirterek, “Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı hizmet belediyeciliği anlayışını Bodrum ile buluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 20 evin su bastığı Turgutreis Mahallesi Turgut Özal Caddesindeki mahalle sakinlerini de ziyaret eden Başkan adayı Ateş’e vatandaşlar sorunlarını anlattı. Mahalle sakinleri her yağmurda aynı çileye maruz kaldıklarını ve bugüne kadar altyapı namına hiçbir hizmet almadıklarını ifade ederek tepkilerini dile getirdiler. Bazı mahalleliler cevaplarını sandıkta vereceklerini söylediler.

Dr. Tahir Ateş hazırladıkları altyapı projeleri ile 31 Mart sonrasında kısa sürede sel ve su baskınlarının önüne geleceklerini ifade etti. Ateş, "Sizlerin bu zor günlerinizde yanınızda olmayan, yıllardır altyapı sorunlarına çözüm aramayan belediye zihniyetinden artık kurtulmak gerekir. Allah'ın izniyle ben ve arkadaşlarım görev başına geldiğimiz zaman rezillikler artık son bulacak" dedi.

Dr. Ateş daha sonra dereye dönen caddeler üzerindeki esnafı ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini ileterek vatandaştan oy istedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
vatandaş
25/02/2019
haltayaramayan
bir halta yaramayan,saygısız konuşan 153 ünüzü aramaktan bıktım.vatandaşa adam akıllı çözüm getirin.evin bahçesi su içinde kaldı.gondolla cıktık dışarıya.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30