17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DP’NİN ADAYI HALİL İBRAHİM KAYNAR!
Tarih: 18/02/2019
Kaynak: Kent Haber
DP’NİN ADAYI HALİL İBRAHİM KAYNAR!
Küskün siyasetçilerin buluşma noktaları haline gelen DP ve DSP'de bugünlerde oldukça hareket yaşanıyor. CHP'den istifa ederek Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mehmet Kocadon'dan sonra, Ak Parti'den istifa eden Halil İbrahim Kaynar da DP'ye transfer oldu.

Göltürkbükü eski Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar’ın Demokrat Parti’den Bodrum Belediye Başkan Adaylığı kesinlik kazandı. Kaynar’ın bu sabah Ak Parti’den istifa ettiği bildirildi.

Geçen Kasım ayında Ak Parti’den Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan fakat aday gösterilmeyen Halil İbrahim Kaynar, DP’den aday oluyor. Kaynar’ın üyesi olduğu Ak Parti’den sabah saatlerinde istifa ettiği öğrenildi.

Adaylığı ile ilgili kendisine telefonla ulaştığımız Halil İbrahim Kaynar, “Adaylığıma ilgili resmi başvuruyu bugün yapacağım. Allah izin verirse alnımızın akıyla bu seçimden çıkacağız. Gerçekten çok çekişmeli bir seçim olacak. Kıran kırana bir maç olacak ama ben seçimi alacağım. Ben girdiğim seçimleri hiç kaybetmedim” dedi.

Ak Parti’den aday adaylığını açıkladığı geçen Kasım ayındaki toplantıda “Bodrum’da 40 bin oyum garanti” diyen Kaynar, bu iddiasını yineleyerek “40 bin oyumla yeniden sahalardayım” şeklinde konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
kerim fena
18/02/2019
ac tavuk dari ambari
kaynar basgan gendini dari ambarinda gorupduru. firildak gibi donmekten basi dondu herhal

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30