17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BAŞKAN KOCADON:
Tarih: 12/02/2019
Kaynak: Kent Haber
BAŞKAN KOCADON:
CHP’den istifa edip Demokrat Parti’den Muğla Büyükşehir Belediyesi Adayı olacağı konuşulan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Herkese hayırlı olsun” dedi.

CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Başkan Kocadon, CHP Parti Meclisinin mevcut Belediye Başkanı Osman Gürün’ü büyükşehir adayı olarak atamasının ardından yeniden Bodrum’a düşünülmüştü. Fakat geçtiğimiz hafta CHP Genel Merkezi Bodrum Belediye Başkan Adayının Mustafa Saruhan olduğunu açıklamıştı.

Gelinen süreçte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un CHP’den istifa ettiği ve DP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağı iddia edildi. Bugün basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kocadon, “CHP’den istifa ettiğiniz ve DP’den Muğla Büyükşehir için aday olacağınız iddiaları var. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna “Herkese hayırlı olsun” yanıtını verdi.

Başkan Kocadon, “İstifa var mıdır?” sorusuna ise “Önümüzdeki günlerde bununla ilgili güzel bir basın açıklaması yapacağız. Sıkıntı yok. Ayın 19’unda görüşeceğiz” diye konuştu.

Öte yandan Mehmet Kocadon’un CHP'den istifasını noter kanalı ile yaptığı iddia edildi. Ayrıca Kocadon’un önceki gün kendisini makamında ziyaret eden DP İl Başkanı İsmet Köse’ye üyelik başvurusunu verdiği de ileri sürüldü.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ali
14/02/2019
hiç bir zaman chp li değildi zaten
hep dedik hic bir zaman chp li olmadı diye chp yi böldü chp li çalışanlara baskı işten atmaları ile korku ve baskıları ile zaten biliniyordu bodrumdan seçilemeyeceğini anlayınca büyükşehire aday oldu.
Bodrmlu
14/02/2019
Evine
Bodrum halkı gereken cvbı sandıkta verecekti zaten ama neyse chp Genel Merkez farkına vardıda kapıyı gösterdi mehmet Kocadon dan beklenilen U dönüşü herzamanki gibi

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30