17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KAFESTEN UZAKTA BİR GÜN GEÇİRDİLER...
Tarih: 11/02/2019
Kaynak: Kent Haber
KAFESTEN UZAKTA BİR GÜN GEÇİRDİLER...
Turgutreis Geçici Bakımevi’nde düzenlenen “Birlikte Gezelim mi?” adlı etkinlikte bakımevindeki hayvanlar kafesten uzakta güzel bir gün geçirdiler. Etkinliğe, İYİ Parti Bodrum Gençlik Kolları üyesi gençler de destek verdi.

Turgutreis Geçici Bakımevi’ndeki kalan sokak hayvanlarının kısa bir süre için de olsa kafesten çıkıp doğada gezebilmesi için “Birlikte Gezelim mi?” adlı etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte barınak içerisinde kafeste kalan sokak hayvanları, 11.00 ile 15.00 saatleri arasında doğada gezdirildi. Etkinliği haber alan İYİ Parti Gençlik Kolları da destek vermek için Turgutreis Geçici Bakımevi’ne gitti. İYİ Parti’li 32 genç, hayvanlarla birlikte doğada yürüyüş yaptı.

İYİ Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Tolga Canbaloğlu, “Bu etkinlik daha önceleri de yapılmış. Biz de bu hafta bir daha yapılacağını duyduğumuzda destek vermek istedik. Hayvanlarla birlikte birkaç saat yürüyüş yaptık. Bizim “Satın alma, sahiplen” kampanyasına da destek vermek için etkinliğe katıldık. Bundan sonra da katılmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30