17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DEVASA KAYALAR KARAYOLUNDA RİSK OLUŞTURUYOR!
Tarih: 11/02/2019
Kaynak: Kent Haber
DEVASA KAYALAR KARAYOLUNDA RİSK OLUŞTURUYOR!
Bodrum’da yol kenarından yola düşme riski bulunan devasa kayalar, tehlike oluşturuyor.

Son yılların en çok yağış alan dönemini yaşayan Bodrum'da yol kenarındaki toprak ve kayalar, geçtiğimiz günlerde Bodrum-Turgutreis karayolunda 2 kez kayarak bir aracın zarar görmesine neden olmuş, karayolu trafiğe kapanmış şans eseri daha büyük bir olumsuzluk yaşanmamıştı.

Bodrum-Milas Karayolu’nda da devasa büyüklükteki kayaların yola düşme riski vatandaşları tedirgin ediyor. Özellikle Blue Dreams Hotel ile Rixos arasındaki yol kenarında devasa büyüklükteki kayaların, bulunduğu yerden ayrılmaya başladığı gözleniyor. Kent Haber Merkezine ulaşan vatandaşlar, yoğun araç trafiğinin yaşandığı karayolunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan yetkililerin önlem alması gerektiğini ifade ediyorlar.

Öte yandan Bodrum-Milas Karayolu Yokuşbaşı mevkiinde de yol kenarından su kanalına düşen toprak ve kayalar, yağış anında su geçişini engelliyor. Yağış anında karayolundaki trafik akışının sağlıklı şekilde yapılabilmesi için su kanalındaki toprak ve kayaların da temizlenmesi gerekiyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30