17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DENİZCİLİKTE LİDERLİK EĞİTİMİ
Tarih: 09/02/2019
Kaynak: Kent Haber
DENİZCİLİKTE LİDERLİK EĞİTİMİ
İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, 26 Ocak 2019 Cumartesi başladığı eğitim, bilinçlendirme ve farkındalık konularının üçüncü ayağı olan “Denizcilikte Liderlik” eğitim seminerini bugün tamamladı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube tarafından, sektörde iş disiplini ve mesleki standartların arttırılması yönündeki çalışmalar kapsamında verilen planlı eğitim ve farkındalık oluşturma programının ilk seti tamamlandı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tuncay Kuleli tarafından, İMEAK DTO Bodrum Şubesi hizmet binasında verilen eğitime katılan üyelerden olumlu ve çalışmaları teşvik edecek türden geri dönüşler alındı.

Eğitimler, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu akademisyenleri tarafından Bodrum DTO bünyesinde ücretsiz olarak verildi.

İMEAK DTO Bodrum Şube Başkan Yardımcısı Fatih Öztarakçı, denizcilik eğitimi konusunda bölgemizin en yetkin kurumu olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu yönetimi ve akademisyenlerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Bodrum ulusal ve uluslararası önemde denizcilik potansiyeline sahip bir ilçemizdir. Bu kapsamda yat tasarımı, yat personeli, yat kaptanı, yat inşaatı, gastronomi, deniz turizmi, liman işletme gibi alanlarda eğitimli personele olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu talebe cevap vermek ve arz kalitesini arttırmak için çıktığımız bu yolda, İMEAK DTO Bodrum Şubesi olarak, iş disiplini ve mesleki standartların yükseltilmesi için ilk aşamanın farkındalık yaratmak olduğunu gördük. Bu amaçla planladığımız eğitimlerin ilk setini, beklentilerimizin üzerinde katılım ve ilgi ile tamamlamış bulunuyoruz. Yeni eğitim konularının belirlenmesi ve çeşitlendirilmesi ile ilgili önümüzdeki süreçte çalışmalarımızı hızlandırarak devam ettireceğiz. Kalitesi ile Dünyada bilinen Bodrum denizciliğini bir adım daha ileri taşımak adına bütün denizcilerimizi ileride yapılacak eğitimlere bekliyoruz. Sayın Başkanımız Orhan Dinç’in de sürekli vurguladığı üzere katılımcı bir anlayışla yönettiğimiz Odamız bütün denizcilerimizindir. Her türlü görüş ve öneriye açık olduğumuzu kamuoyuyla paylaşıyor, bütün denizcilerimizi saygıyla selamlıyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Hüseyin Kaptan
09/02/2019
Bodrum DTO
Bodrum Deniz Ticaret Odamızın çalışmalarını tebrik ediyorum inşallah Belediyemizde böyle çalışır

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30