17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SARUHAN PARTİLİLERLE BULUŞTU
Tarih: 08/02/2019
Kaynak: Kent Haber
SARUHAN PARTİLİLERLE BULUŞTU
CHP Bodrum Belediye Başkanı Adayı Mustafa Saruhan, partililer ve halkın katılımıyla bir basın açıklaması yaptı.

Bugün partinin Çarşı Mahallesi’ndeki binası önünde düzenlenen basın açıklamasına CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, İlçe Başkanı Halil Karahan ile çok sayıda partili katıldı. Ellerine bayrakları alan partililer, çalan şarkılara eşlik etti.

Burada açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Halil Karahan, “CHP Bodrum Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Bodrumumuza hayırlı olsun. Hoşgörünün ve demokrasinin başkenti Bodrum’a Mustafa Saruhan hayırlı olsun” dedi.

Karahan, daha sonra diğer 7 aday adayını da kürsünün olduğu kısma davet etti. Karahan’ın konuşmasının ardından Milletvekili Suat Özcan ve İl Başkanı Adem Zeybekoğlu da birer konuşma yaptılar.

Ardından kürsüye Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan geldi. Saruhan sözlerine şöyle başladı:

“Bir yola çıkıyoruz. Nihayet bu görev çalışma arkadaşlarıma, şahsıma, örgütümüze dolayısıyla hepimize verilmiş bulunmakta. Öncelikle bize, CHP’mize yakışan, Bodrum insanına yakışan medeni bir çerçeve içerisinde seçim atmosferi yaşayacağız, kampanya yürüteceğiz. Sonra Bodrum’da yaşayan tüm halkımızın teveccühünü alıp kısmet olursa Bodrum Belediye Başkanlığı görevimiz başlayacak. Belediyecilik hayatım belli aşamalardan geçti. Eğer sizler de, halkım uygun görürse Bodrum Belediye Başkanlığı ile devam edecek. Ben buna yürekten inanıyorum. Bu görev bize verildiği takdirde de ümit ediyorum mahcup olmayacağım. Arkadaşlarımla birlikte mahcup olmayacağımın sözünü veriyorum.”

Belediyecilik ve kamu hizmetlerinin kolay olmadığını ifade eden Mustafa Saruhan, “Büyükşehir yasasından sonra hepimizin yaşadığı irili ufaklı sorunlar meseleler olmuştur. Bu sorunlar bitmeyecektir, yine olacaktır ama bu meselelere samimiyetle inanarak ve gayret ederek çözüm aramak asli görevimiz olacaktır. Öncelikle şeffaf, hesap verebilir, kapısı herkese açık bir belediye başkanı olmanın sözünü veriyorum. Bizi bekleyen zorlu yolculuk var ama madem ki bu işe soyunduk, bu zorluklara göğüs germek, üstesinden gelmek bizim boynumuzun borcu olacaktır” ifadelerini kullandı.

“Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diyerek açıklamasına devam eden Saruhan, “Bundan sonraki süreçte sizlerden ricam şudur; bizi yalnız bırakmayınız. Ne olursa olsun sokakta, pazarda veya belediyede sizlerle beraber olacağım için lütfen övgü yaparken eleştiri yapmaktan da çekinmeyiniz. Açık yüreklilikle eleştirinizi yapasınız ki biz de ne yapmamız gerektiğini bilebilmeliyiz. En büyük projem insana insanca davranıp onlardan aldığımı yine onlarla paylaşmaktır” diye konuştu.

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan, konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Hasanali
08/02/2019
Sözde has CHP'li kocadon
Sözde has CHP'li Kocadon ve ekibi teşrif ettiler mi acaba

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30