17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HIZ KESMEDEN VATANDAŞI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
Tarih: 07/02/2019
Kaynak: Kent Haber
HIZ KESMEDEN VATANDAŞI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Yarımada genelinde gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Bodrum Tavşan Burnunda yer alan tersaneyi, Bodrum Atatürk Caddesi’ndeki esnafları ziyaret eden Başkan Adayı Mehmet Tosun, gün içinde ise vatandaşlar tarafından İstanköy Otel’de düzenlenen toplantıya katıldı.

31 Mart’ta yapılacak Belediye seçimleri öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları güne Bodrum Tavşan Burnu’nda yer alan tersaneyi ziyaret ederek, başladı. Tersanede yer alan teknelerin bakımlarını yapan çalışanlarla sohbet eden Başkan Adayı Mehmet Tosun, turizm ve denizlerde yaşanan sorunlar ile ilgili tekne sahipleri ve çalışanlarıyla bilgi alış verişinde bulundu.

Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların yakın ve samimi ilgisiyle karşılaşan İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ve beraberindekilerin bir sonraki ziyareti, Bodrum Atatürk Caddesi’nde yer alan esnaflar oldu. Gün boyunca Cadde üzerinde yer alan esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Adayı Mehmet Tosun, döner kesip ikramda bulundu. Ziyaretlerinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirten esnaflar ise 31 Mart seçimlerinde kendisine verecekleri destekleri dile getirerek başarı temennisinde bulundu.

TOSUN; "BELEDİYE İLE VATANDAŞIMIZ ARASINDAKİ İLETİŞİM YENİDEN KURULACAK"

Ziyaret esnasında bir esnafla sohbet eden Başkan Adayı Mehmet Tosun; “Yarımada genelinde hayata geçireceğimiz önemli projelerimiz ile ilgili referandum yapacağız. Siz burada esnafsınız. Belediye sabah gelip, kimseye sormadan burayı kazmaya başlıyor. Bunu ortadan kaldıracağız. Eğer bu bölgede bir çalışma yapılması gerekiyorsa, belediye görevlisi 15 gün öncesinde gelecek ve esnafımıza ‘biz burada şu tarihte bir çalışma yapacağız, böyle bir rahatsızlık verdiğimiz için sizden özür dileriz, bizden bir talebiniz olursa bizler buradayız’ diyecek. Böylece belediyemiz ile vatandaşımız arasındaki iletişim kurularak, esnafımızın mağduriyeti en aza indirgenmiş olacak. Biz eğer göreve gelirsek, yarımada genelinde bu hizmeti yürüteceğiz” dedi.

Bodrum İstanköy Otel’de mahalle esnafları tarafından düzenlenen toplantıya da katılan Başkan Adayı Mehmet Tosun; “Bodrum Atatürk Caddesi ve Kumbahçe Mahallesi’ndeki siz değerli dostlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler İYİ Parti çatısı altında şahsımın öncülüğünde 31 Mart’ta siz değerli Bodrumlu hemşehrilerimize sandıkta iyi bir seçenek sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. Bugüne kadar yapılan ve yapılamayanlar için teşekkür ediyoruz. Biz siyasetçilerin görevini daha iyi hizmet yapmak için yola çıkmak, projeler hazırlamak, yaşadığımız bu güzel Bodrumumuzu layık olduğu yere taşımak. Bütün gayretimiz budur. Bodrum Yarımadamıza hizmet etmek isteyen arkadaşlarımız ile yola çıktık. Ben ekibim samimiyet ile yola çıktık ve sizlere seçenek oluşturmak istiyoruz. Eğer bizleri seçtiğiniz takdirde ise sizleri mahcup etmeyeceğimizin garantisini veriyorum” dedi.

Düzenlenen toplantıda esnaflar tarafından hazırlanan ve üzerinde “Her şey Bodrum için” yazan pastayı Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz ile birlikte üfleyen Mehmet Tosun; “Ortak paydamız Bodrum Yarımadamız için var gücümüzle çalışacağız” diyerek söz verdi.

İSLAMHANELERİ'NDE YAŞAYAN VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Gün boyu kapı kapı gezen Başkan Adayı Mehmet Tosun ve ekibi akşam da İslamhaneleri Mahallesindeki kahvehane toplantısında vatandaşlarla buluştu. Burada vatandaşlara seslenen İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun şunları söyledi;

“Bizleri İslamhaneleri Mahallemizde misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İslamhaneleri Mahallemiz bizim için önemli bir yere sahip. Geçen seçim dönemi de bu mahallemizi birçok kez ziyaret ettik. Maalesef ki mahallemizin sorunları artarak devam etmekte. Özellikle altyapıda ciddi problemlerinizin olduğunu biliyorum. Yollarımız ile ilgili sorunlar var, çocuk parklarımız ile ilgili, Pazar yerimiz ile ilgili ciddi sıkıntılarımız var. Sorunlarınızı biliyoruz, bizler İYİ Parti çatısı altında ve şahsımın öncülüğünde birbirinden değerli meclis üyesi adaylarımızla, yönetim kadrosuyla göreve talibiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. Hep beraber inşallah buranın sorunlarını 31 Mart’ta göreve geldiğimiz takdirde çözeceğiz” dedi.

Toplantı sonunda Tosun, vatandaşların beklenti, talep ve şikâyetlerini teker teker dinleyerek, not aldı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Erdal
07/02/2019
Başkan Tosun
Bodrum yarımadasındaki herkesin Tosun başkan denince ilk aklına gelen hizmet,çalışma,belediyecilik,yardımseverlik ve iyi bir belediye başkanı gibi güzel şeylerle hatırlanıyor.Öyleyse en güzeli Tosun Başkan

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30